Blue Eyes-Monday: op cocktaildate met barman Victor

Leer cocktails shaken van de knapste barman van Nederland

De dag die iedereen het liefst overslaat is tóch weer aangebroken: 17 januari is het Blue Monday. Veel mensen noemen dit de meest deprimerende dag van het jaar. De feestdagen zijn voorbij, de online nieuwjaarsborrels geweest en het normale leven is weer begonnen… Maar wanhoop niet, want de bekende barman Victor Abeln brengt met zijn mooie blauwe ogen licht in de duisternis. Victor staat al jarenlang achter de bar bij een goed bekeken datingshow. Op veilingplatform VakantieVeilingen maak jij nu kans op een unieke cocktaildate met hem, zodat je iets hebt om naar uit te kijken. Als klap op de vuurpijl wordt de opbrengst van de veiling ook nog eens gedoneerd aan de Voedselbank. Op die manier verdwijnt jouw Blue Monday-dip als sneeuw voor de zon en wordt dit een Blue Eyes-Monday.

Cocktails shaken met Victor

Victor Abeln is bij het grote publiek bekend geworden als barman van een populair datingprogramma. In deze show ga je als kijker mee op de 1e dates van anderen. Met zijn relaxte houding én korte gesprekjes stelt hij de deelnemers op hun gemak. Ook heeft Victor 2 maanden geleden zijn eigen cocktailboek geschreven, waar naast cocktails ook mocktails, persoonlijke anekdotes en feitjes in staan. Nu wil hij jou op Blue Monday, de somberste dag van het jaar, opvrolijken. Victor sluit hiermee volledig aan op de missie van VakantieVeilingen om jouw leven nét iets leuker te maken. Je kunt in de week van Blue Monday namelijk meebieden op een cocktaildate met de knappe barman in hartje Utrecht. Zo heb jij op deprimaandag alvast iets om je op te verheugen.

Win een unieke cocktaildate met Victor

Van Victor leren hoe je je favoriete cocktail shaket is een bijzondere ervaring die je niet snel zult vergeten. In de week van 17 januari kun je via VakantieVeilingen meebieden op 2 uur lang cocktail-les én Victor al je vragen stellen. De workshop zal plaatsvinden in het centrum van Utrecht op 18 februari, afhankelijk van de coronamaatregelen. Samen met jouw + 1 en de andere winnaars ontmoet je Victor en heb je een supergezellige tijd. Kans maken? Bied hier mee en win dit speciale uitje. En het leuke is: je bepaalt zelf de prijs én de veilingopbrengst wordt ook nog eens gedoneerd aan de Voedselbank. Zo begin jij 2022 met een hoogtepunt.

cocktails shaken met bekende barman Victor

Over VakantieVeilingen

VakantieVeilingen is met gemiddeld 6,5 miljoen bezoekers per maand de marktleider op het gebied van online veilingen. Dagelijks staan er honderden veilingen live: van dagjes weg tot producten en van sauna’s tot hotelovernachtingen. Consumenten bepalen zelf hun prijs en kunnen altijd en overal meebieden via de website of app.