Flits! Geef een toffe fotoshoot cadeau

Ga samen met je gezin, vrienden óf huisdier op de foto. Plan een toffe fotoshoot bij een studio. Poseer, laat je fotograferen en ontvang een tastbare herinnering. Ga voor een mooi portret, trek gekke bekken of vraag de fotograaf om de gezellige groepsdynamiek vast te leggen. Het is ook een goed idee om een shoot met een bepaald thema te kiezen. Liefde of glamour bijvoorbeeld. Kerstfoto's nodig? Kan ook. Lachen voor het vogeltje!
Fotoshoot

Fotoshoot met de hele familie in stijl

Trommel je hele familie op en ga samen op de foto. Wat wordt het thema? Kies voor een gezinsfotoshoot, speelse fotoshoot of neem je huisdier mee. Voor een winterse shoot kun je zelf een kerstmuts opzetten, maar vaak heeft een studio ook attributen en accessoires om jezelf op te leuken. Het licht, de filters en achtergrond dragen bij aan een mooi geheel. Het plezier tijdens zo'n shoot, zie je terug op de foto's. De fotograaf gaat er alles aan doen om jullie een gezellige middag te bezorgen. Jeej!

Fotoshoot cadeau geven

Benieuwd hoe het is om voor 1 dag model te zijn? Geef jouw zus of een vriendin een fotoshoot cadeau. Ervaar hoe het is om samen mooi voor de camera te staan. Laat je haar dus stylen, je make-up doen en trek je glitterjurkje aan. Luister goed naar de instructies van de professionele fotograaf. Je schouders iets draaien, je kin iets meer omhoog en je ogen wat meer laten stralen... Oh, en geniet tussendoor ook van een drankje en iets lekkers! Zo krijg je prachtige foto's én hebben jullie een gezellige tijd.Fotoshoot cadeau

Zwangerschapsfotoshoot

Ben je in verwachting? Laat je zwangerschap vastleggen met een fotoshoot. Fijne foto’s van een héél bijzonder moment. De beste tijd voor een fotoshoot van de zwangerschap ligt ergens tussen de 32 en 35 weken. Kies voor lichte en neutrale kleuren en draag geen opvallende sieraden. Hierdoor leg je de nadruk op het belangrijkste: je mooie ronde buik! Creëer een prachtige herinnering voor later. Misschien is het ook een goed idee om professionele foto's te laten maken van je pasgeboren baby. Ze zijn maar heel even zo klein! Je kunt de fotograaf ook thuis laten komen en zo binnen jouw eigen muren een fotoshoot houden. Zwangerschapsshoot

Nieuwsbrief inschrijving

Wil je altijd op de hoogte zijn van fotoshoots, fotoproducten zoals canvasdoeken én leuke dagjes weg? Dat kan zeker! Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang altijd als eerste het allerlaatste nieuws en de beste aanbiedingen.

      Fotoshoots

      Fotoshoot voor 2 personen bij meer dan 35 locaties

      00:09:03