Draai & win een TUI reischeque t.w.v. €1.500,-

Fotoshoots

Populaire categorieën
Cursussen en workshopsActieve uitjesPretparkenDierentuinenIndoorFotoshoots

Fotoshoots (9)
Sensuele boudoir-fotoshoot bij meer dan 15 locaties

€ 0

00:00:01
Bekijk alle Dagje weg

Fotoshoots in Nederland

In de bruisende wereld van vandaag zijn we altijd op zoek naar manieren om speciale momenten vast te leggen. Fotoshoots bieden een unieke kans om deze momenten te vereeuwigen. Of het nu gaat om een solo-avontuur, een shoot met je hond, een familie fotoshoot of een zwangerschap fotoshoot, bij VakantieVeilingen ben je aan het juiste adres. Hieronder geven wij je uitleg over de verschillende soorten fotoshoots die je kunt doen.

Solo fotoshoots

Solo fotoshoots zijn dé perfecte manier om jezelf in de schijnwerpers te zetten. Of je nu een nieuwe fase in je leven wilt vieren of gewoon wat nieuwe profielfoto's nodig hebt, een solo shoot kan je zelfvertrouwen een boost geven. Professionele fotografen weten precies hoe ze jouw unieke persoonlijkheid kunnen vastleggen in elke opname. Ben je totaal niet camera-schuw? Dan is een solo fotoshoot zeker weten iets voor jou!

Familie fotoshoots

Een familie fotoshoot is een prachtige manier om de liefde en band binnen je gezin vast te leggen. Het is niet alleen een kans om samen te komen en plezier te hebben, maar het resultaat is ook een blijvende herinnering aan jullie tijd samen. Van speelse buiten shoots tot gestileerde themasessies, familie fotoshoots kunnen helemaal op maat worden gemaakt zodat iedereen zich prettig voelt.

Zwangerschap fotoshoot

Leg 1 van de meest bijzondere periodes in je leven als vrouw zijnde vast met een zwangerschap fotoshoot. Deze vorm van fotografie is vaak intiem en persoonlijk en daarom is het belangrijk dat je een goed gevoel hebt bij de fotograaf. Veel aanstaande moeders kiezen voor een buitenlocatie om de natuurlijke schoonheid van het leven te omarmen, terwijl anderen de voorkeur geven aan de intimiteit van hun eigen huis of een studio. Nadat je kindje is geboren kun je natuurlijk ook weer terugkomen voor een familie fotoshoot om de reeks compleet te maken. Tip: ook een goed cadeau aan een vriendin, je vrouw of zus!

Fotoshoot met hond

Fotoshoots met je hond zijn een geweldige manier om de speciale band tussen jou en je viervoeter vast te leggen. Huisdieren zijn meer dan alleen dieren; ze zijn leden van de familie en verdienen een plek in het fotoalbum. Of je nu een speelse pup, een elegante kat of een ander geliefd dier hebt, een shoot kan de unieke persoonlijkheid en de onvoorwaardelijke liefde die jullie delen heel mooi vastleggen.

Cakesmash fotoshoot

Cakesmash-wat?! Een cakesmash fotoshoot is een heerlijke én leuke manier om de 1e verjaardag van een kind te vieren. Deze fotosessies, die draaien om je kleintje en een taart, hebben als doel de ongefilterde vreugde en nieuwsgierigheid van een kind vast te leggen, terwijl het speelt en smult van een kleurrijke verjaardagstaart. De spontaniteit en onvoorspelbaarheid van deze momenten leveren vaak hartverwarmende en hilarische foto’s op.

Waarom een fotoshoot boeken via VakantieVeilingen?

Fotoshoots zijn een fantastische manier om het moment vast te leggen en herinneringen voor het leven te creëren. Ontdek bij VakantieVeilingen nieuwe locaties, fotostudio’s en fotografen voor een prijs die je helemaal zelf bepaalt. Van buiten shoots tot aan een sensuele boudoir-fotoshoot, bij VakantieVeilingen vind je het allemaal. Er zit sowieso iets tussen dat aansluit bij jouw wensen en ideeën. Bied snel mee en wie weet ga jij er met de winst vandoor!

Mis nooit meer een veiling

Met onze nieuwsbrief ben je altijd op de hoogte. Meld je aan en ontvang een aantal keer per week speciaal op jou afgestemde veilingen en acties van VakantieVeilingen. Afmelden kan altijd. Privacyverklaring