Vind de speaker in de juiste tas en maak kans op een JBL speaker

Tickets voor Plopsaqua Landen-Hannuit in België (2 p.)

Rue de Landen 187, 4280 Hannut

Laat je betoveren door het nieuwe Plopsaqua Landen-Hannuit! Maya de Bij neemt je mee op een avontuurlijke tocht doorheen haar magische bloemenwereld met feeërieke landschappen, speciale licht- en geluidseffecten en spectaculaire glijbanen!

  • 2 tickets voor het nieuwe Plopsaqua Landen-Hannuit in België
  • Elk ticket geeft toegang voor 1 persoon (volwassene of kind vanaf 1 meter)
  • Reservatie verplicht.
  • Zwemparadijs voor jong en oud dat garant staat voor uren waterplezier
  • Tickets in te wisselen op alle dagen van de week.
  • Parkeerkosten ter plaatse te betalen

Geldig t/m 6 maand na het winnen van de veiling.

Als één van de COVID-19-maatregelen is online reservering voor de datum van je bezoek verplicht. Op je voucher vind je de informatie om de reservering te maken.

Laat je betoveren door het nieuwste waterpretpark van Plopsa: Plopsaqua Landen-Hannuit! Ben jij klaar voor een dag vol waterpret, glijbanen en onvergetelijke avonturen? Zet je dan schrap, want Maya de Bij en Bumba staan al te popelen om je mee te nemen op een avontuurlijke tocht doorheen hun magische bloemen- en circuswereld.

Waterpret voor jong en oud!Laat je verbeelding spreken in dit wondermooie en reusachtige waterparadijs. In de wonderlijke Wild River, die zowel indoor als outdoor te vinden is, maak je een tocht doorheen de prachtige bloemwereld van Maya de Bij. De allerkleinsten beleven hun allereerste glijbaanritje op de rug van een walvis in Bumba’s Peuterbad en genieten tijdens het baden van de avonturen van Bumba in de speciale cinema. Op een zomerse dag kun je je volledig uitleven in de Buitenwaterspeeltuin, een gigantisch outdoor speelparadijs waar je heerlijk kan afkoelen. Even nood aan wat pauze? Kom dan tot rust in het Buitenbad, de heerlijke Bubbelbaden, de Zweethut of op de zonovergoten ligweide

 Mag het wat spannender? Op de Glijdende Banden wring je je door scherpe bochten op een boei waar je alleen of met twee in kan, de Disco Slide maakt met de combinatie water-licht-muziek van je rit een nummer 1-hit.  Elke waterrat kijkt al uit naar een ritje op de spectaculaire Sky Drop, waarbij je op een hoogte van maar liefst 19 meter verticaal door het water naar beneden raast. Durf jij in het Stormbad met Maya de Bij waar meerdere malen per dag een gigantische subtropische storm losbreekt? Gegarandeerd een onvergetelijke beleving voor iedere bezoeker!

Meer info: https://www.plopsaqualandenhannuit.be/nl

€ 5,50
Extra personen

Na het winnen van de veiling heb je de mogelijkheid om extra kaarten bij te kopen.

Extra bij te boeken bij Plopsaqua Landen-Hannuit
• Kinderen vanaf 85 centimeter tot 1 meter € 12,50 p.p.
• Senioren (+70) € 12,50 p.p.

  • Vooraf reserveren verplicht
  • Kinderen zonder zwemdiploma mogen alleen onder begeleiding in de zwembaden én als zij zwembandjes dragen
  • Tickets voor kinderen van 85 cm tot 1 meter kun je kopen aan de kassa Plopsaqua Landen-Hannuit of via hun website
  • Als gast van Plopsaqua ga je automatisch akkoord met het parkreglement
  • Je dient je e-tickets geprint mee te nemen
  • Gratis toegang voor kinderen kleiner dan 85 cm. Kinderen worden gemeten met schoenen aan. Kinderen kleiner dan 85cm en personen met een beperking hoeven geen tickets op voorhand te reserveren.
€ 25 Aurélie Dequenne 00:16:15
  • Beordeeld met een 4,5/5 op Trustpilot