Een fijne massage in Limburg

Toe aan een heerlijke massage in Limburg? We veilen dagelijks de mooiste wellnesscentra en arrangementen met verschillende type massages. Door een massage krijgt je weerstand een boost en ontspannen je lichaam en geest. En waar kom je nou beter tot rust dan in de prachtige omgeving van Limburg? Wij geven je een aantal handige tips voor een massage in Limburg.

Massage in een wellnessresort in Limburg

Door de mooie natuur is Limburg dé plek voor mensen die op zoek zijn naar ontspanning. Er zijn veel wellnessresorts waar je heerlijke massages kunt krijgen. De bekendste en populairste is Thermae 2000, een prachtig resort op de top van de Cauberg in Valkenburg. Het is 1 van de grootste wellness centra van Nederland met een ruime keuze aan sauna’s, baden, stoombaden en behandelingen.Voor een massage in Limburg ben je hier echt aan het juiste adres. Van hot stone massages tot Bamboe massages, en van Shiatsu massages tot voetmassages; je kunt het zo gek niet verzinnen en ze hebben het.
Massage Limburg - VakantieVeilingen
Ook Wellnessresort Sittard en Thermaalbad Arcen in het noorden van Limburg zijn erg populair en bieden verschillende massages aan. Dit is slechts een greep uit de vele plekken in de provincie waar je massages kunt krijgen. Kijk bij alle sauna's in Limburg en bied mee op je welverdiende verwenmoment!
Massage wellness Limburg - VakantieVeilingen

Overnacht na je massage in Limburg

Je massage of wellnessdag combineren met een overnachting? In de grote resorts of hotels kun je vaak ook meteen blijven slapen in inpandige hotelkamers, zoals bij Thermae 2000, Thermaalbad Arcen en Wellnessresort Sittard. Zo duik jij vanuit je hotelkamer meteen een thermaal bad of Finse sauna in. Wanneer je een massage in Limburg boekt bij andere resorts kun je natuurlijk kijken voor een hotel in de buurt. Je kunt dagelijks meebieden op de mooiste hotels in Limburg. De kamers zijn altijd voor 2 personen en je bepaalt zelf de prijs. Zo kun jij een dagje ontspannen extra relaxed afsluiten zonder naar huis te hoeven. Of maak er meteen weekendje van!
Wellness massage Limburg - VakantieVeilingen
Naast wellness en massages heeft Limburg namelijk nog veel meer te bieden. De prachtige natuur leent zich bij uitstek voor wandelingen en fietstochten. Ga er lekker 1 of meerdere dagen op uit en ontdek het nationale park Maasduinen of het drielandenpunt. Bezoek ook 1 van de vele pretparken en dierentuinen, zoals het bekende GaiaZOO in Kerkrade, Mondo Verde in Landgraaf, Toverland in Sevenum en Het Sprookjesbos in Valkenburg. Bekijk onze dagjes uit in Limburg voor meer tips.
Meer een stadsmens? Maastricht, Sittard, Heerlen, Roermond en Valkenburg zijn zeker de moeite waard om eens te bezoeken. In het populaire Valkenburg kun je jouw massage in Thermae 2000 mooi combineren met een bezoek aan de grotten en kastelen en afsluiten met een etentje op het terras in het centrum. Hoe lekker is dat?

Massages buiten Limburg

Op zoek naar een massage net buiten Limburg of verder weg? Bied dan mee op 1 van onze vele wellness-veilingen in Noord Brabant of andere provincies. Er is ontzettend veel te vinden door het hele land en het mooie is: je bepaalt zelf de prijs! Zit er op dit moment niets voor jou tussen? Schrijf je in op onze nieuwsbrief en we houden je op de hoogte wanneer we nieuwe massages en wellnessresorts in ons assortiment hebben.