Ben jij een echte keukenprins(es)? Dan tover je vast en zeker de lekkerste gerechten op tafel. Goede pannen helpen je een heel eind op weg! Er zijn veel verschillende exemplaren en diverse groottes. Ook zijn sommige modellen geschikt voor specifieke warmtebronnen. Belangrijk om te beseffen is dat een complete pannenset voor rust in jouw keuken kan zorgen. Lees meer over koeken- of braadpannen én steelpannetjes hieronder.
Een goede set bestaat uit meerdere kookpannen, een wokpan, steelpan en grillpan. Je kunt de set uitbreiden met een hapjespan en een braadpan. Alles bij elkaar, is dit best een grote investering! Of je nou verhuisd bent en een pannenset nodig hebt voor je nieuwe fornuis óf gewoon een nieuwe set wilt; het is de moeite waard om via VakantieVeilingen op pannenjacht te gaan!
Wist je dat pannen die gemaakt zijn van gietijzer, bekend staan om de goede kwaliteit? Een gietijzeren pannenset koop je niet voor even, maar voor een heel leven! Deze pannen zijn een stuk zwaarder dan pannen van andere materialen, maar de kwaliteit is zeker beter. Ze zijn ideaal voor het bakken, braden, grillen, stoven en sauteren van eten. Kortom: echte alleskenners! Het voordeel van gietijzer is dat het materiaal puur is. De pan is dus niet gemaakt met chemische stoffen die tijdens het koken in het eten terecht kunnen komen. En de anti-aanbaklaag? Deze creëer je zelf door olie op hoge temperatuur te laten hechten aan het gietijzer. Oh, en gietijzeren pannen staan daarnaast ook prachtig op je fornuis. Het oog wil tenslotte ook wat!
Je kunt koken op gas, inductie, elektrisch en keramisch of hallogeen. Soms zijn pannen geschikt voor meerdere warmtebronnen, maar het is goed om dit van tevoren te checken. Sommige pannen hebben een warmte-indicator. Wanneer deze rood gekleurd is, heeft de pan de juiste baktemperatuur bereikt. Ook is het fijn om te weten of jouw pannen in de vaatwasser, oven of magnetron kunnen.
Op zoek naar goede aanbiedingen voor pannensets? Op VakantieVeilingen vind je een ruim aanbod pannensets. Óók gietijzeren pannensets! Of je nou een kleine pannenset zoekt of liever voor een grote set gaat; de keuze is reuze. Voor beginnelingen in de keuken raden wij een pannenset met een goede anti-aanbaklaag aan. Bied mee op een vrolijke pannenset aanbieding én hou geld over voor keukenapparatuur of servies en bestek.
Hey chefkok! Wil je op jouw uitgaven besparen? Bied mee op de leukste veilingen voor jou. Zo bespaar je bijvoorbeeld veel geld op keukenapparatuur, servies, bestek en een pannenset. Leuk voor jou én voor je portemonnee. Wil je als 1e op de hoogte zijn van het nieuwste aanbod? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief