Aan tafel! De beste maaltijdbox aanbiedingen

Na een lange werkdag nog bedenken wat je moet eten en de boodschappen halen... Wie heeft daar nu zin in? Zo'n maaltijdbox is dan lekker makkelijk. Je kiest zelf de recepten die jou smakelijk lijken en 1 keer per week krijg je jouw box thuisbezorgd. Met een paar basisspullen al in huis zoals olijfolie, peper en zout, ontvang je alles wat je nodig hebt voor een paar avondmaaltijden. Mét de recepten erbij! Van een frisse couscous-salade met avocado tot zelfgemaakte kipnuggets; jij geeft van tevoren aan waar je zin in hebt. Lees hieronder verder over de 4 voordelen én hoe je een aanbieding voor een maaltijdbox kunt bemachtigen.Maaltijdbox maken

Voordeel 1: lekker makkelijk

Heb je weleens een maaltijdbox gehad of een kant-en-klaar voedselpakket gebruikt? Dan weet je hoe makkelijk dit is. Of je nu curry, soep of een pastagerecht maakt, het is fijn als je kunt koken op de automatische piloot. Zeker als je snel iets moet klaar maken, er hongerige kinderen om je heen draaien of als je geen ruimte hebt in je hoofd om creatief te kokkerellen. Zo heb je alles bij de hand én hoef je alleen maar stapsgewijs een recept te volgen. Een kind kan de was doen!

Voordeel 2: voorkom voedselverspilling

Maaltijdboxen zijn niet alleen onwijs makkelijk, maar voorkomen ook voedselverspilling. Of je een student bent óf ouder van een groot gezin; het blijft onwijs lastig om de juiste porties in te schatten. De ene keer maak je te weinig eten en een volgende avond moet je veel weggooien. Een maaltijdbox is afgestemd op het aantal personen waarvoor jij hebt besteld. Je krijgt dus alle ingrediënten aangeleverd in de juiste hoeveelheden. Zo beperk je de hoeveelheid overgebleven restjes. Ideaal, toch?Maaltijd maken via maaltijdbox

Voordeel 3: je kookt met verse producten

Los van dat je altijd kunt kiezen uit verschillende (vergeten) groenten, zitten er géén toevoegingen in jouw gekookte eten. Je maakt bijvoorbeeld sauzen met verse ingrediënten en soepen zonder te veel zout of E-nummers. Zo worden de producten van bijvoorbeeld HelloFresh, Marley Spoon, Dinnerly en Ekomenu gekozen op basis van hun kwaliteit en herkomst. Ook werken ze nauw samen met leveranciers en telers uit Nederland. Zo moeten de ingrediënten een relatief korte weg afleggen naar jouw keuken.Maaltijdbox

Voordeel 4: bespaar op de boodschappen (krijg korting!)

Vind je maaltijdboxen vaak te duur? Via VakantieVeilingen bied je mee op maaltijdboxen-veilingen. Zo krijg je bijvoorbeeld tot wel € 65,- korting op een box van HelloFresh. Top! Er zijn ook talloze veilingen voor boodschappenpakketten en losse boodschappen zoals wijnflessen en vis of vlees. Als je benieuwd bent (en hongerig!) moet je gauw deze veilingpagina met maaltijdboxen eens bekijken.

Een maaltijdbox aanbieding bij VakantieVeilingen

Smaakt dit naar meer? Zorg dan dat je er als de kippen bij bent wanneer er weer een nieuwe veiling is mét korting op een maaltijdbox. Schrijf je in voor de nieuwsbrief en blijf zo op de hoogte. Als je de rest van de week geen zin meer hebt om te koken, bekijk dan de nu onze actuele veilingen om eten bij jou thuis te laten bezorgen of om ergens af te halen. De tafel dekken maar!

      Eten en drinken

      Tot € 100,- korting HelloFresh nieuwe & oude klanten*

      00:18:45