Ertussenuit met een Van der Valk-aanbieding

Toe aan een weekendje weg met je gezin of een mini-vakantie voor jou en je lief? Dan is 1 van de aanbiedingen voor een overnachting in een Van der Valk-hotel iets voor jou. De hotels bevinden zich verspreid over het hele land. Zo is er altijd wel 1 hotelovernachting die bij jouw wensen past. In een Van der Valk Hotel ben je verzekerd van een ruime kamer met luxe faciliteiten én natuurlijk een comfortabel bed. Of je nu wilt uitwaaien op het strand, wandelen door de bossen of een nieuwe stad wilt ontdekken: bekijk alle waanzinnige veilingen voor Van der Valk Hotels op VakantieVeilingen van dit moment. Er zijn maar liefst 64 vestigingen in Nederland. Nou, hier zit zéker 1 voor jou tussen. van der Valk

Uitwaaien bij een Van der Valk Hotel aan zee

Een Van der Valk Hotel aan zee heeft talloze voordelen. Denk aan ’s ochtends wakker worden in een zacht bed mét uitzicht op zee, na het ontbijt gelijk een strandwandeling maken en daarna lekker neerploffen bij een strandtent. In de zomer geniet je hier van een koud biertje of glas fris op het terras van het hotel en in de winter van een warme chocomelk met slagroom aan de bar. Klinkt goed? Een aanrader is dan het Van der Valk Hotel in Noordwijk. Neem een duik in het fijne binnenzwembad en geniet van een uitgebreid buffet. Er is ook genoeg te doen in de omgeving, zoals een uitje naar de Keukenhof. Tulpen kijken maar! van der Valk ontbijt

Eropuit met de kinderen

Twijfel je of een Van der Valk Hotel geschikt is voor jouw kinderen? Alle Van der Valk Hotels hebben grote familiekamers waar je gezellig met het hele gezin verblijft. Daarnaast vind je bij deze hotelketen vaak grote speeltuinen en lekkere smikkelmenu’s waardoor de kleintjes ook gewoon mee-eten kunnen. Zwemmen in het binnenzwembad, in de omgeving wandelen of lezen op het hotelbed. Maar ook een pretpark, grote speeltuin of een dierentuin bezoeken is altijd leuk om te doen. Alles kan! Tip: de Van der Valk Hotels in Assen en Leeuwarden hebben stapelbedden. Hoog slapen = héél speciaal.

Bruidssuites bij Van der Valk

Op zoek naar een romantische suite om de huwelijksnacht te vieren? Verschillende Van der Valk Hotels hebben speciale arrangementen voor stelletjes die net in het huwelijksbootje zijn gestapt. Inclusief (hartvormig) bubbelbad, rond bed, een binnenhaard of privé sauna. Samen de liefde vieren in een oase van rust en luxe? Dát vind je bij de bruidssuites van Van der Valk. Bruid- of fijne wellness-suites zijn er o.a. bij het Van der Valk Hotel in Dordrecht, Goes, Utrecht, Tilburg en Harderwijk. In elke suite zijn er een minibar, koffie- en theefaciliteiten en flatscreen-tv. Oh, en je kunt natuurlijk ook een bruidsarrangement boeken met prosecco en ontbijt op de kamer. Laat die liefde maar stromen!van der Valk overnachten

Een heerlijke hotel-aanbieding voor jou

Denk je aan Van der Valk, dan denk je aan sfeervolle kamers, lekker eten in de restaurants en aan de fijne sport- en wellness-faciliteiten. Blijf op de hoogte van de nieuwste hotel-aanbiedingen van VakantieVeilingen. Hoe? Schrijf je nú in voor de nieuwsbrief en ontvang het laatste nieuws over speciale hotel-veilingen of leuke dagjes weg. Door je in te schrijven maak je ook kans op gratis veilingtegoed of om mee te doen met andere winacties. Zo kun je bijvoorbeeld een jaarabonnement voor een pretpark of een sieradenpakket winnen. Joehoee!

      Van der Valk-veilingen:

      Overnachting Van der Valk Brussels Airport België (2 p.)

      39

      15:01:13