Een dagje naar het Nederlands Openluchtmuseum

Zin om even lekker een dagje uit te gaan? Het liefst samen met je kinderen? Breng dan eens een bezoek aan het Nederlands Openluchtmuseum. Dit museum is met 44 hectare 1 van de best bezochte musea van Nederland. Het bestaat uit een binnen- én buitenmuseum en het beschikt over een uitgebreide en interessante collectie historische voorwerpen. Op die manier krijg je een goed beeld van het leven in Nederland door de jaren heen. Er is ontzettend veel te zien en te beleven en je zult je ogen uitkijken. Extra fijn als je dit uitje ook nog eens met korting kunt scoren! Op VakantieVeilingen hebben we regelmatig veilingen voor diverse musea. Wie weet ga jij binnenkort wel voor een klein prijsje naar het Nederlands Openluchtmuseum!Het buitengedeelte van het Nederlands Openluchtmuseum

Bekijk hier alle musea

De collectie van het Nederlands Openluchtmuseum

Een museum bezoeken is altijd een goed idee. Het bijzondere aan het Nederlands Openluchtmuseum is dat het een binnen- én buitengedeelte heeft. Door de grote collectie historische voorwerpen leer je veel over het leven in Nederland door de eeuwen heen. Loop rond door het museum en maak kennis met thema’s als wonen, werken, recreatie en tradities. Je komt tal van gebouwen tegen zoals huizen, molens, werkplaatsen, boerderijen en gebedshuizen. Sommige bouwwerken worden bewoond door museummedewerkers die verkleed zijn als de oorspronkelijke bewoners. Zie bijvoorbeeld hoe de smid zelf ijzer smeedt of hoe de was vroeger werd gedaan. Bewonder oude ambachten, ga vlas bewerken of maak een ritje in de oude tram. Een dagje in het Nederlands Openluchtmuseum is leuk én leerzaam voor jong en oud. Hierdoor is het museum het ideale uitje voor het hele gezin!Smit die ijzer smeedt in het Nederlands Openluchtmuseum

Adres, openingstijden en parkeren bij het Nederlands Openluchtmuseum

Het adres van het Nederlands Openluchtmuseum is Hoeferlaan 4 in Arnhem, in de provincie Gelderland. Het museum is in principe dagelijks geopend van 10.00 tot 17.00 uur (m.u.v. feestdagen). Je kunt het Nederlands Openluchtmuseum goed met het openbaar vervoer bereiken. Er stoppen meerdere bussen op loopafstand van het museum. Kom je met de auto, dan kun je deze voor €7,- per dag parkeren op het eigen parkeerterrein van het Nederlands Openluchtmuseum. Op dit terrein is plek voor 600 auto's. Op zeer drukke dagen kan het voorkomen dat het parkeerterrein vol is. Volg in dat geval de instructies van de parkeerbegeleiders.Oude trams in het Nederlands Openluchtmuseum

Ticketprijzen Nederlands Openluchtmuseum

  • Kinderen t/m 3 jaar: gratis
  • Kinderen 4 t/m 12 jaar: €16,50 p.p.
  • Volwassenen (vanaf 13 jaar): €19,50 p.p.

Het Nederlands Openluchtmuseum met korting bij VakantieVeilingen

Lijkt het Nederlands Openluchtmuseum jou helemaal het einde? Het liefst ga je hier dan natuurlijk met korting naartoe. Op dit moment hebben we helaas geen veilingen voor het Nederlands Openluchtmuseum. Wel hebben we tickets voor andere musea. Neem vooral een kijkje in ons assortiment als je benieuwd bent welke musea dit zijn. Schrijf je bovendien hieronder ook in op onze nieuwsbrief. Dan houden we je namelijk op de hoogte van ons nieuwste aanbod en ben jij als 1e op de hoogte wanneer we veilingen voor het Nederlands Openluchtmuseum hebben!

        Alle musea met korting

        Grotten van Han tickets (2 p.)

        25

        19:10:48
        Bekijk hier alle musea