Een dagje naar Paleis Het Loo

Ben je op zoek naar een leuk en origineel dagje uit? Paleis Het Loo is het perfecte uitje met je gezin, vrienden of collega's. In 1684 kocht stadhouder Willem lll het middeleeuwse jachtslot Het Loo inclusief de omringende gebouwen, bossen, landerijen en waterlopen. Paleis het Loo is sinds 1975 niet meer bewoond en werd in 1984 geopend als museum. Rond het kasteel en in de tuinen is genoeg te zien en te doen en in het Paleispark zijn verschillende wandelroutes uitgezet. Ook kinderen hebben tijdens een uitje naar Paleis Het Loo de dag van hun leven. Er worden namelijk speciale prinsen- en prinsessendagen georganiseerd. Extra leuk als je dit dagje uit ook nog eens met korting kunt scoren. Op VakantieVeilingen hebben we regelmatig veilingen voor leuke uitjes. Wie weet ga jij binnenkort wel met korting naar Paleis Het Loo!

Bekijk hier alle dagjes weg

Tuinen Paleis Het Loo

Om een goed beeld te geven van het leven in Paleis Het Loo in de 17e eeuw worden, vind je in de tuinen diverse planten die in die tijd in Nederland gebruikt werden. Iedere soort wordt, geheel op de 17e-eeuwse manier, losstaand geplant, zodat een bloeiende plant van alle kanten goed te zien is. Zo neem je pas écht een duikje in de geschiedenis.

Paleispark en wandelroutes Paleis Het Loo

Het Paleispark is 650 hectare groot en ligt tegen Paleis Het Loo aan en rondom slot Het Oude Loo. Vroeger diende dit park ter ontspanning van de koninklijke bewoners van Het Loo en hun gasten. Tegenwoordig vind je er een gevarieerd landschap met paden, vijvers en afwisseling tussen open plekken en beboste stukken. Houdt je gezin van wandelen? Daarvoor is het Paleispark de ideale plek. In het park zijn diverse wandelroutes uitgezet, in afstand variërend van 2 tot wel 13,5 km. Zo kun je zo lang als je zelf wilt ronddwalen in dit prachtige gebied!Wandelen in de tuinen van Paleis Het Loo

Kasteel Het Loo

Kasteel Het Oude Loo is een jachtslot uit de 15e eeuw dat zich bevindt op Kroondomein Het Loo, niet ver van Paleis Het Loo. Het kasteel is een rijksmonument en is sinds 1968 eigendom van de Staat der Nederlanden. De koninklijke familie huurt het kasteel en maakt er nog regelmatig gebruik van. Kasteel Het Oude Loo is niet toegankelijk voor publiek. Wel kun je in de maanden april en mei de tuin bezoeken.

Prinsen- en prinsessendagen Paleis Het Loo

Wil je Paleis Het Loo met kinderen bezoeken? Ook dat is geen probleem. Er worden namelijk speciale prinsen- en prinsessendagen georganiseerd. Op deze dagen is het de bedoeling dat kinderen in hun mooiste kleding naar Paleis Het Loo komen voor een dag vol spelletjes, theater, knutselen, op de foto gaan, dansen en zingen en nog véél meer. Zo beleven jouw lievelingen een sprookjesachtige dag vol verrassingen die zij niet snel meer zullen vergeten. De prinsen- en prinsessendagen worden georganiseerd op dinsdag, woensdag en donderdag in de zomervakantie. Kijk op de website van Paleis Het Loo voor de actuele data.

Adres, openingstijden en parkeren Paleis Het Loo

Het adres van Paleis Het Loo is Koninklijk Park 16 in Apeldoorn, in de provincie Gelderland. Het paleis is in principe van dinsdag t/m zondag geopend van 10.00 – 17.00 uur (m.u.v. feestdagen). Op bepaalde maandagen is Paleis Het Loo wel geopend. Bekijk de website van het paleis als je wilt weten welke maandagen dit precies zijn. Vlakbij de hoofdingang van het paleis kun je je auto parkeren voor €5,- per dag. Ook met het openbaar vervoer is Paleis Het Loo goed te bereiken. Op loopafstand van het entreegebouw stopt een bus.De buitenkant van Paleis Het Loo

Ticketprijzen Paleis Het Loo

  • Kinderen t/m 3 jaar: gratis
  • Kinderen 4 t/m 12 jaar: €3,- p.p.
  • Vanaf 13 jaar: €8,50 p.p.

Paleis Het Loo met korting bij VakantieVeilingen

Ben je na het lezen van dit alles enthousiast geworden over Paleis Het Loo? Dat snappen we! Helaas veilen we op dit moment geen tickets voor Paleis Het Loo. Wel veilen we tickets voor andere dagjes uit. Neem hiervoor een kijkje in ons assortiment. Vergeet je ook niet in te schrijven voor onze nieuwsbrief. We brengen jou dan als 1e op de hoogte wanneer we veilingen hebben voor Paleis Het Loo!

        Populaire dagjes weg

        Seniorenvoordeelpas: 1 jaar lang korting op dagjes uit

        00:11:06
        Bekijk hier alle dagjes weg