Nederlandse stad naar keuze op wandcirkel (50 steden)

Jouw favoriete Nederlandse stad aan de muur? Het kan met deze hippe wandcirkels! Je kunt kiezen uit meer dan 50 verschillende steden: van Leeuwarden tot Maastricht en alles wat daar tussenin zit. Voor welke ga jij?

  • Nederlandse stad op een wandcirkel van Luxurydeco.nl
  • Afmeting: 60 x 60 cm
  • Keuze uit meer dan 50 beelden
  • Liever een groter formaat? Dat kan tegen een meerprijs. De waarde van dit product wordt met het totaalbedrag verrekend

Je kunt het product bestellen t/m 3 maanden na het winnen van de veiling. Dit doe je via de website van LuxuryDeco.nl. Om te kunnen bestellen, dien je eerst de veiling te betalen.

Na bestelling wordt het product binnen 2 werkdagen verzonden.

Jouw favoriete Nederlandse stad aan de muur? Het kan met deze hippe wandcirkels! Je kunt kiezen uit meer dan 50 verschillende steden: van Leeuwarden tot Maastricht en alles wat daar tussenin zit. Je krijgt hem geleverd op een wandcirkel van kunststof met een diameter van 60 cm.

De wandcirkel netjes ophangenBij elke foto op wandcirkel kan eventueel een zelfklevend metalen plaatje worden bijbesteld. Deze wordt er dus niet standaard bijgeleverd. Je bevestigt het metalen plaatje eenvoudig op de muurcirkel en daarna is het ophangen van je nieuwe kunstwerk aan een schroef in de muur kinderspel.

€ 5,50
Verzendkosten (te voldoen bij LuxuryDeco.nl)
€ 6,95
    1. Ga met je waardebonnummer naar www.luxurydeco.nl/navigation-item/2616
    2. Kies je favoriete schilderij
    3. Selecteer het formaat 60 x 60 cm (ander formaat kan ook tegen bijbetaling)
    4. Voeg eventueel het ophangsysteem toe
    5. Klik op In winkelwagen
    6. Controleer je bestelling
    7. Plak je waardebonnummer in het vakje 'Kortingscode / Cadeauboncode' en klik op Pas toe (rechts op het scherm).
      Tip: Let er bij kopiëren op dat je geen spatie voor of achter de code mee kopieert
    8. Klik op ‘Door naar afrekenen’, vul de gevraagde gegevens in en klik op 'Doorgaan'
    9. Doorloop de laatste stappen totdat het product is besteld
  • Niet elke print is beschikbaar in het aangeboden formaat. In dit geval wordt de prijs verrekend met het t.w.v. bedrag
  • Je mag kiezen voor een groter formaat; de waarde van dit product wordt met het totaalbedrag verrekend
  • De wanddecoratie wordt geleverd zonder ophangsysteem (zie extra opties bij bestelling)
  • Per bestelling kan er 1 waardebonnummer worden ingeleverd
  • Op je waardebon staat een unieke code, waarmee een bestelling gemaakt kan worden op LuxuryDeco.nl
  • Na het downloaden van je waardebon, vervalt het herroepingsrecht
  • Niet tevreden over je fotoproduct? Alleen klachten over gebreken of beschadigingen die tijdens het productieproces zijn ontstaan worden in behandeling genomen. Dus niet wanneer je een product bij nader inzien niet mooi vindt