Set van 4 Japanse esdoorns (20 - 30 cm)

Als je niet naar Japan kunt, haal Japan dan naar je eigen tuin. Deze 4 Japanse esdoorns zijn indrukwekkende blikvangers. Je ontvangt een mix van 4 verschillende esdoorns. Allemaal laten ze in de herfst een schitterende verkleuring van de bladeren zien. Geel, oranje, rood; prachtig! Bied je mee?

  • Set van 4 Japanse esdoorns:
    - Going green
    - Atropurpureum
    - Orange dream
    - Butterfly
  • Hoogte bij levering: 20 - 30 cm (gemeten incl. kweekpot)
  • Diameter kweekpot: 10,5 cm

  • Botanische naam: Acer Palmatum
  • Winterhard in Nederland
  • Verkleuring van de bladeren in de herfst
  • Blikvangers voor in de tuin

Japanse esdoorn
Je ziet deze plant uit de zeepboomfamilie (Sapindaceae) vaak als struik of kleine boom. Tempeltuinen, heuvels en bergen in Japan kleuren prachtig geel, oranje en rood zodra de herfst begint. Dat is te danken aan deze schitterende herfstboom. Een Japanse esdoorn is ook een indrukwekkende blikvanger voor in de tuin. Deze bladverliezende struik is winterhard in Nederland en er bestaan verschillende soorten. De 'Going green' heeft groene bladeren in de zomer en krijgt een geeloranje herfstkleur. De 'Atropurpureum' heeft paarse bladeren die felrood kleuren in het najaar. De bladeren van de 'Orange dream' zijn citroengeel met oranje puntjes en krijgen een oranjerode herfstkleur. De 'Butterfly' heeft gekartelde groene bladeren met een zilverkleurige rand.

Verzorging van de Japanse esdoorn
Een Japanse esdoorn kun je plaatsen in de volle zon tot halfschaduw. Probeer ervoor te zorgen dat ie niet de hele dag in de zon staat. De bladeren kunnen hiervan namelijk verschroeid raken. Geef ze wat water tijdens lange periodes zonder regen, om de vorming van stress te voorkomen. Tegen het eind van de zomer kun je de hoeveelheid water verminderen. Hierdoor krijgen de bladeren diepere herfstkleuren.

Veilingkosten

6,50

  • Retourneren: planten zijn bederfelijke goederen. Hierop is volgens de wet geen herroepingsrecht van toepassing.
  • Gebied: alleen mogelijk binnen Nederland en België (m.u.v. Waddeneilanden).
  • Plant: elke plant is uniek. Op de afbeeldingen zie je wat je ongeveer kunt verwachten. Verschillende groeiomstandigheden kunnen voor een iets ander uiterlijk zorgen.
  • Pot: geleverd in een plastic kweekpot, dus geen sierpot.
  • Een klacht wordt alleen in behandeling genomen als de plant beschadigd wordt geleverd.
  • Wordt de plant beschadigd geleverd? Meld dit binnen 14 dagen met een foto bij de klantenservice. Bij schade wordt er een nieuwe plant opgestuurd.
  • Je hoeft ernstig beschadigde planten niet te retourneren. Er wordt dan een nieuwe plant opgestuurd.
Meer producten bekijken?