Wij maken gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken op de sites en apps van VakantieVeilingen, ActievandeDag en SlajeSlag cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken altijd noodzakelijke en analytische cookies om onze websites en apps goed te laten werken en om de effectiviteit ervan te meten en te verbeteren. Deze cookies hebben geen tot nauwelijks impact op jouw privacy. Als je op “akkoord” klikt, plaatsen wij en derde partijen daarnaast ook tracking cookies voor diverse doeleinden. Hiermee kunnen wij en ook derde partijen je online gedrag volgen en een interesseprofiel van je opbouwen zodat we je content en advertenties kunnen tonen die bij je passen.
Geen tracking cookies, of liever alles zelf instellen? Klik dan op “nee, instellingen”. Lees de details over alle cookies in onze Cookieverklaring en over de omgang met jouw gegevens in onze Privacyverklaring.

Nee, instellingen
tillandsia op spiraal
tillandsia op spiraal
tillandsia op spiraal
tillandsia op spiraal
tillandsia op spiraal
tillandsia op spiraal
tillandsia op spiraal
tillandsia op spiraal
tillandsia op spiraal
tillandsia op spiraal

Set van 3 Tillandsia's op spiraal (8 - 10 cm)

Veiling gesloten

Geen veiling meer missen?

Meld je aan voor de nieuwsbrief.


Niet langer wachten?

Bekijk onze andere Producten

Je ziet deze plantjes steeds vaker voorbij komen: Tillandsia's, ook wel luchtplantjes. Zijn jouw vingers niet bepaald groen? Tillandsia's zijn heel eenvoudig in onderhoud. Ze leven namelijk van luchtvochtigheid. In een badkamer of keuken doen ze het dus heel goed. Makkelijker kan bijna niet!
Wat wordt er geveild?
  • 3 Tillandsia's 
  • Hoogte bij levering: 8 - 10 cm
  • Inclusief decoratieve spiralen 

Productspecificaties
  • Ze worden ook wel luchtplanten genoemd
  • Water en voedingsstoffen worden via de schubben op de bladeren opgenomen uit de lucht
  • Makkelijk in onderhoud

Levertijd
Na het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 werkdagen bezorgd.

De Tillandsia is familie van de Bromelia en telt meer dan 400 soorten. De plant komt van oorsprong uit de bossen, woestijnen en bergen van Zuid- en Midden-Amerika. Vrijwel alle Tillandsia’s zijn epifytisch, wat wil zeggen dat ze geen of nauwelijks wortels hebben. Ze groeien op bomen of rotsen. Water en voedingsstoffen worden via de schubben op de bladeren opgenomen uit de lucht. Tillandsia’s worden daarom ook wel luchtplanten genoemd. De naam is afkomstig van de Zweedse botanicus Elia Tillands. Hij had net als de Tillandsia een hekel aan water. De mogelijkheden met deze luchtplanten zijn eindeloos. Je kunt de planten gewoon aan een touwtje ophangen of decoreren in een mooie vaas of glazen pot. Ook kun je ze met lijm op een stukje boomschors óf aan de muur plakken! 

VerzorgingDeze luchtplantjes zijn ideaal voor mensen zonder groene vingers. Het is een erg makkelijke kamerplant als het om de verzorging gaat. Het belangrijkste is dat je de plant weinig water geeft. Je hoeft deze planten dus niet in de grond te zetten, want ze leven van luchtvochtigheid. Wanneer je de luchtplanten in je huiskamer of op kantoor wilt plaatsen, hoef je deze alleen zo nu en dan te besproeien met water. In vochtige ruimtes zoals een badkamer of keuken groeit de Tillandsia uit zichzelf. Met een beetje liefde en vochtige lucht haal je een prachtig stukje natuur in huis.
Perfect Plant Deal BV

Verplichte kosten

Administratiekosten

5,50

Verzendkosten

5,99

tillandsia op spiraal
tillandsia op spiraal
tillandsia op spiraal
tillandsia op spiraal
tillandsia op spiraal
tillandsia op spiraal
tillandsia op spiraal
Voorwaarden & bijzonderheden
  • Let op: bij levering is de plant ongeveer 8 - 10 cm groot (gemeten incl. pot)
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending is alleen mogelijk in Nederland en België
  • De plant wordt niet bezorgd in deze postcodegebieden:
    1156, 1791 - 1797, 8881 - 8884, 8891 - 8897, 8899, 9161 – 9164 en 9166
  • Je hebt recht op een goed en compleet product
  • Planten zijn bederfelijke goederen. Hierop is volgens de wet geen herroepingsrecht van toepassing. Daarom wordt een klacht alleen in behandeling genomen als de plant beschadigd wordt geleverd
  • Wordt de plant beschadigd geleverd? Meld dit binnen 14 dagen met een foto bij de klantenservice. Bij schade wordt er een nieuwe plant opgestuurd
  • Je hoeft ernstig beschadigde planten niet te retourneren. Er wordt dan een nieuwe plant opgestuurd
Deel deze veiling

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden


  • Al meer dan 3 miljoen winnaars

  • Dagelijks 1000-en veilingen

  • Je bepaalt zelf de prijs


Onze veilingsvoorwaarden
Hoogste bieder?

Ben je de hoogste bieder? Dan ben je verplicht het geboden bedrag te betalen. Annuleren is niet mogelijk tenzij dit duidelijk staat aangegeven onder Voorwaarden & Bijzonderheden.

Notarieel toezicht

Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Zij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken. De notaris geeft geen antwoord op inhoudelijke vragen en klachten, hiervoor kan je terecht bij onze klantenservice.

Algemene voorwaarden

Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden van VakantieVeilingen.nl van toepassing.

mr. S.V. Viveen
Deze veiling staat onder toezicht van notaris
mr. S.V. Viveen