Set van 6 aardbeienplantjes voor in de tuin

Als beginnende tuinier je eigen vruchten kweken? De aardbeienplant is daar ideaal voor. Het is een makkelijke groeier en bloeier, zo lang je 'm maar lekker veel zon en water geeft. Een leuke bonus zijn de prachtige witte, roze en rode bloemetjes. Bied mee voor deze set van 6 planten en smullen maar!

  • Set van 6 aardbeienplantjes voor in de tuin
  • Hoogte bij levering: 10 - 15 cm (gemeten incl. kweekpot)
  • Diameter kweekpot: 10,5 cm

  • Zeer geschikte plant voor beginnende tuiniers
  • Zorg voor een plek in de zon en veel water
  • Bloeit mooie bloemen en zoete vruchten

Aardbeienplant
De aardbei is een makkelijke groeier. Geef 'm lekker veel water bij warm weer en je krijgt er heerlijk zoete vruchten voor terug. De aardbeienplant doet ook niet al te moeilijk over de standplaats, maar groeit het best op een zonnige plek.

Verzorging van de aardbeienplant
De aardbei is een dorstige plant. Houd de grond dus altijd licht vochtig en geef 'm in de zomer extra water. In de volle zon groeien vruchten het snelst en komen de gekleurde bloemetjes goed tot hun recht. Na de bloei is het belangrijk om het snoeien van dorre blaadjes goed bij te houden.

Veilingkosten

6,50

  • Retourneren: planten zijn bederfelijke goederen. Hierop is volgens de wet geen herroepingsrecht van toepassing.
  • Gebied: alleen mogelijk binnen Nederland en België (m.u.v. Waddeneilanden).
  • Plant: elke plant is uniek. Op de afbeeldingen zie je wat je ongeveer kunt verwachten. Verschillende groeiomstandigheden kunnen voor een iets ander uiterlijk zorgen.
  • Pot: geleverd in een plastic kweekpot, dus geen sierpot.
  • Een klacht wordt alleen in behandeling genomen als de plant beschadigd wordt geleverd.
  • Wordt de plant beschadigd geleverd? Meld dit binnen 14 dagen met een foto bij de klantenservice. Bij schade wordt er een nieuwe plant opgestuurd.
  • Je hoeft ernstig beschadigde planten niet te retourneren. Er wordt dan een nieuwe plant opgestuurd.
Meer producten bekijken?