Miljoenenjacht is weer begonnen! Kies jouw koffer en maak kans op een Apple iPad.
Bekijk nu

2 Salix Flamingo bomen (60 - 80 cm)

Deze 2 Salix Flamingo bomen stelen de show bij jou buiten. Ook geven ze kleur aan je tuin door de opvallende roze, witte en groene bladen. Ze zijn tot -15°C winterhard en zijn ideaal voor kleine tuinen. Ze worden maximaal 3 meter hoog.

Wat wordt er geveild?
  • 2 Salix Flamingo bomen
  • Hoogte bij levering: 60 - 80 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • Potmaat: 17 cm
  • Buitenplant

Productspecificaties
  • Met roze, witte en groene bladeren
  • Winterhard tot -15℃
  • Groeit uit tot maximaal 3 meter hoog en 2 meter breed
  • ... Meer info onder Meer productspecificaties

Levertijd
Na het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 werkdagen bezorgd.
Meer productspecificaties

Salix 'Flamingo' is een opvallende wilgensoort. Deze Japanse dwergwilg staat ook bekend als de Flamingo-boom. De Salix Flamingo is een winterharde wilg die ideaal is voor kleine tuinen en een uitstekende lentekleur heeft. Dankzij de prachtige gekleurde bladeren is het een zeer populaire plant in Europa. De bladeren zijn roze, groen en wit, en wanneer ze in de herfst vallen, stelen ze de show met hun felle oranje kleur. De plant is winterhard tot -15℃ en kan maximaal 3 meter hoog en 2 meter breed worden.

Verplichte kosten
Administratiekosten
€ 5,50
Verzendkosten
€ 5,95
Product bestellen
Ben jij de winnaar van de veiling? Volg dan onderstaande stappen om jouw product te betalen en te bestellen.

  • Ga naar Mijn veilingen
  • Kies de optie ‘Betalen’ bij de door jou gewonnen productveiling
  • Vul op de bestelpagina je adresgegevens in en bevestig je bestelling
  • Volg de verdere stappen om de veiling te betalen
  • Zodra je de veiling hebt betaald, wordt het product verzonden naar het door jou opgegeven adres
Voorwaarden & bijzonderheden
  • Let op: hoogte bij levering: 60 - 80 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België
  • De plant kan niet bezorgd worden in de volgende postcodegebieden:
    1156, 1791 – 1797, 8881-8884, 8891-8897, 8899, 9161-9164, 9166
  • Op dit product zijn de wettelijke garantievoorwaarden van toepassing
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product
  • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient klantenservice hier door middel van een foto binnen 14 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd
  • Ernstig beschadigde producten hoeven niet geretourneerd te worden
€ 0Bied nu en win deze veiling
Notaris mr. S.V. Viveen houdt toezicht op al onze veilingen
Dit bedrag is exclusief € 5,50 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten. Als je wint, ben je verplicht te betalen. Voor meer informatie bekijk ook de algemene voorwaarden.
  • 14 dagen bedenktijd
  • Beoordeeld met een 4,5/5 op Trustpilot
  • Je bepaalt zelf de prijs

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden

  • Registreer je gratis en log in
  • Hoe werkt een veiling?

    Bekijk tips en onze voorwaarden

    • Registreer je gratis en log in
    • Plaats het hoogste bod en win
    • Betaal de veiling veilig online
    • Download je waardebon of reserveer
  • Al meer dan 3 miljoen winnaars
  • Dagelijks 1000-en veilingen
  • Je bepaalt zelf de prijs

Onze veilingvoorwaarden

Hoogste bieder?
Ben je de hoogste bieder? Dan ben je verplicht het geboden bedrag te betalen. Annuleren is niet mogelijk tenzij dit duidelijk staat aangegeven onder Voorwaarden & bijzonderheden.
Notarieel toezicht
Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Zij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken.De notaris geeft geen antwoord op inhoudelijke vragen en klachten, hiervoor kan je terecht bij onze klantenservice.
Algemene voorwaarden
Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden van VakantieVeilingen.nl van toepassing.