Miljoenenjacht is weer begonnen! Kies jouw koffer en maak kans op een Apple iPad.
Bekijk nu

Exotische Plumeria Hawaiian-plant (50 - 60 cm)

Geef je woonkamer een tropisch sfeertje met de Plumeria. Deze plant geeft mooie bloemen die heerlijk ruiken. Op het eiland Hawaï dragen vrouwen deze bloemen achter hun oor. Je maakt de Plumeria blij met een lichte standplaats en direct zonlicht.

Wat wordt er geveild?
  • Plumeria Hawaiian-plant (Frangipani)
  • Hoogte bij levering: 50 - 60 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • Potmaat: 17 cm
  • Binnenplant

Productkenmerken
  • Sterk geurende bloemen
  • Het wordt aangeraden om de plant in het voorjaar te bemesten
  • Lichte standplaats met direct zonlicht
  • Heeft weinig water nodig

LevertijdNa het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 werkdagen bezorgd.
Meer over de Plumeria Hawaiian
De Plumeria Hawaiian is een tropische plant en kan sterk geurende bloemen groeien. De Plumeria wordt ook wel Frangipani genoemd, wat verwijst naar de 16e-eeuwse markies Frangipani, de Italiaanse uitvinder van parfum op basis van de geur van de plant. Sinds zijn uitvinding wordt de geur van deze plant nog altijd gebruikt in de parfumindustrie. De originele Plumeria komt overal ter wereld voor in tropische gebieden en heeft in diverse landen betekenissen. Op Hawaï bijvoorbeeld, dragen vrouwen deze bloem achter hun oor. Rechts als ze op zoek zijn naar een man en links als ze ‘bezet’ zijn. 

VerzorgingDe Plumeria houdt van een lichte standplaats met direct zonlicht. De plant heeft weinig water nodig en het is belangrijk dat de grond eerst opdroogt voordat er opnieuw water wordt gegeven. Het is aan de raden om de plant in het voorjaar mest te geven. Verder is de Plumeria een vrij gevoelige plant die snel gele bladeren kan krijgen. Uiteindelijk kan de Plumeria ongeveer 100 centimeter hoog worden. De plant is giftig.
Verplichte kosten
Administratiekosten
€ 5,50
Verzendkosten
€ 5,95
Voorwaarden & bijzonderheden
  • De plant is giftig voor huisdieren
  • Let op: de plant wordt geleverd met een hoogte van 60 - 70 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • Bij levering zijn er geen bloemen zichtbaar
  • De plant wordt geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending is alleen mogelijk in Nederland en België
  • De plant wordt niet bezorgd in deze postcodegebieden:
    1156, 1791 - 1797, 8881 - 8884, 8891 - 8897, 8899, 9161 – 9164 en 9166
  • Je hebt recht op een goed en compleet product
  • Planten zijn bederfelijke goederen. Hierop is volgens de wet geen herroepingsrecht van toepassing. Daarom wordt een klacht alleen in behandeling genomen als de plant beschadigd wordt geleverd
  • Wordt een plant beschadigd geleverd? Meld dit binnen 14 dagen met een foto bij de klantenservice. Bij schade wordt er een nieuwe plant opgestuurd
  • Je hoeft ernstig beschadigde planten niet te retourneren. Er wordt dan een nieuwe plant opgestuurd
Veiling gesloten
Oh nee… Je kunt deze veiling nu niet winnen

Niet langer wachten?

Bekijk onze andere Producten

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden

  • Registreer je gratis en log in
  • Hoe werkt een veiling?

    Bekijk tips en onze voorwaarden

    • Registreer je gratis en log in
    • Plaats het hoogste bod en win
    • Betaal de veiling veilig online
    • Download je waardebon of reserveer
  • Al meer dan 3 miljoen winnaars
  • Dagelijks 1000-en veilingen
  • Je bepaalt zelf de prijs

Onze veilingvoorwaarden

Hoogste bieder?
Ben je de hoogste bieder? Dan ben je verplicht het geboden bedrag te betalen. Annuleren is niet mogelijk tenzij dit duidelijk staat aangegeven onder Voorwaarden & bijzonderheden.
Notarieel toezicht
Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Zij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken.De notaris geeft geen antwoord op inhoudelijke vragen en klachten, hiervoor kan je terecht bij onze klantenservice.
Algemene voorwaarden
Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden van VakantieVeilingen.nl van toepassing.