Nieuwe veilingen

Set van 3 Passievruchtplanten (20 - 30 cm)

Hou jij ook zo van passievruchten? Hoe leuk is het dan om je eigen passievruchtplanten te hebben! De planten blijven groen, bloeien het hele jaar door en krijgen overheerlijke paarse vruchten. In de zomer hebben ze bovendien prachtige grote witte bloemen die je tuin of balkon direct opfleuren.

  • Set van 3 Passievruchtplanten (Passiflora Edulis)
  • Hoogte bij levering: 20 - 30 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • Potmaat: 9 cm
  • Buitenplanten

  • Kan tot 6 meter hoog worden
  • Winterhard
  • Blijft groen en bloeit het hele jaar door
  • Krijgt heerlijke paarse vruchten
  • Bedekt snel een zonnige muur of schutting

Meer over de Passievruchtplant
De Passievruchtplant komt oorspronkelijk uit het zuiden van Brazilië. De plant wordt veel gekweekt in tropische en subtropische gebieden voor z'n zoete vruchten. Daarnaast is ie zeer aantrekkelijk voor bijen en vlinders. De plant is zelfbestuivend en krijgt in de zomer prachtige grote witte bloemen met paarse en blauwe gloeidraden.

VerzorgingDe Passievruchtplant geeft de voorkeur aan een goed doorlatende grond. Daarnaast staat ie graag op een zonnige plek en verdraagt ie een beetje schaduw, maar niet te veel.
€ 5,50
€ 5,95
  • Let op: de planten worden geleverd met een hoogte van 20 - 30 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • Bij levering zijn er geen bloemen zichtbaar
  • De planten worden niet bezorgd in deze postcodegebieden:
  • Wordt een plant beschadigd geleverd? Meld dit binnen 14 dagen met een foto bij de klantenservice. Bij schade wordt er een nieuwe plant opgestuurd
€ 5 Natasja Keustermans 12:56:26
Dit bedrag is exclusief € 5,50 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten. Als je wint, ben je verplicht te betalen. Voor meer informatie bekijk ook de algemene voorwaarden.
  • 14 dagen bedenktijd