Wij maken gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken op de sites en apps van VakantieVeilingen, ActievandeDag en SlajeSlag cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken altijd noodzakelijke en analytische cookies om onze websites en apps goed te laten werken en om de effectiviteit ervan te meten en te verbeteren. Deze cookies hebben geen tot nauwelijks impact op jouw privacy. Als je op “akkoord” klikt, plaatsen wij en derde partijen daarnaast ook tracking cookies voor diverse doeleinden. Hiermee kunnen wij en ook derde partijen je online gedrag volgen en een interesseprofiel van je opbouwen zodat we je content en advertenties kunnen tonen die bij je passen.
Geen tracking cookies, of liever alles zelf instellen? Klik dan op “nee, instellingen”. Lees de details over alle cookies in onze Cookieverklaring en over de omgang met jouw gegevens in onze Privacyverklaring.

Nee, instellingen
paradijsvogelplant
paradijsvogelplant
paradijsvogelplant
paradijsvogelplant
paradijsvogelplant
paradijsvogelplant
paradijsvogelplant
paradijsvogelplant

Strelitzia Paradijsvogelplant (55-70 cm)

Veiling gesloten

Geen veiling meer missen?

Meld je aan voor de nieuwsbrief.


Niet langer wachten?

Bekijk onze andere Producten

Met een exotische paradijsvogelplant haal je een echte blikvanger in huis. De plant heeft stevige grijsgroene bladeren en kan tot wel 3 meter hoog worden. Jouw interieur fleurt in 1 klap op. Welke plek in huis ga jij 'vergroenen'?
Wat wordt er geveild?
  • Strelitzia Paradijsvogelplant 
  • Hoogte bij levering: 55 - 70 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • Potmaat: 17 cm
  • Binnenplant

Productspecificaties
  • Latijnse naam: Strelitzia Nicolai
  • Volwassen hoogte als kamerplant: max. 3 meter 
  • Standplaats: veel zonlicht
  • Kan in de zomer ook als terrasplant gehouden worden
  • Niet winterhard
     
LevertijdNa het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 werkdagen bezorgd.
paradijsvogelplant

Dé meest populaire groene kamerplant op dit moment is bij uitstek de paradijsvogelplant. Waar de plant voorheen erg populair was vanwege de prachtige bloemen, is ie de laatste tijd vooral geliefd door z'n prachtige en exotische, groene bladeren. 

De paradijsvogelplant, Latijnse naam Strelitzia, is met z'n grote en stevige grijs-achtige bladeren een prachtige kamerplant voor elk interieur. De paradijsvogel is 1 van de meest exclusieve bloeiende kamerplanten. Deze prachtige planten komen van oorsprong uit Zuid-Afrika. Z'n bijnaam dankt ie aan de vorm en kleur van de bloemen. Deze exotische planten zijn echte blikvangers met hun vogelachtige bloemen. Het meest bekend is de Strelitzia Reginea met z'n prachtige oranje/paarse bloemen, maar de laatste jaren hebben ook de Strelitzia Augusta en Strelitzia Nicolai hun opmars gemaakt als exotische kamerplant. Deze exclusieve kamerplant behoort tot de plantenfamilie van Musaceae waardoor ie een klein beetje familie is van de bananenplant. 

Perfect Plant Deal BV

Verplichte kosten

Administratiekosten

5,50

Verzendkosten

5,99

paradijsvogelplant
paradijsvogelplant
paradijsvogelplant
paradijsvogelplant
paradijsvogelplant
Voorwaarden & bijzonderheden
  • Let op: bij levering is de plant ongeveer 55 - 70 cm groot (gemeten incl. pot)
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending is alleen mogelijk in Nederland en België
  • De plant wordt niet bezorgd in deze postcodegebieden:
    1156, 1791 - 1797, 8881 - 8884, 8891 - 8897, 8899, 9161 – 9164 en 9166
  • Je hebt recht op een goed en compleet product
  • Planten zijn bederfelijke goederen. Hierop is volgens de wet geen herroepingsrecht van toepassing. Daarom wordt een klacht alleen in behandeling genomen als de plant beschadigd wordt geleverd
  • Wordt de plant beschadigd geleverd? Meld dit binnen 14 dagen met een foto bij de klantenservice. Bij schade wordt er een nieuwe plant opgestuurd
  • Je hoeft ernstig beschadigde planten niet te retourneren. Er wordt dan een nieuwe plant opgestuurd
Deel deze veiling

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden


  • Al meer dan 3 miljoen winnaars

  • Dagelijks 1000-en veilingen

  • Je bepaalt zelf de prijs


Onze veilingsvoorwaarden
Hoogste bieder?

Ben je de hoogste bieder? Dan ben je verplicht het geboden bedrag te betalen. Annuleren is niet mogelijk tenzij dit duidelijk staat aangegeven onder Voorwaarden & Bijzonderheden.

Notarieel toezicht

Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Zij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken. De notaris geeft geen antwoord op inhoudelijke vragen en klachten, hiervoor kan je terecht bij onze klantenservice.

Algemene voorwaarden

Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden van VakantieVeilingen.nl van toepassing.

mr. S.V. Viveen
Deze veiling staat onder toezicht van notaris
mr. S.V. Viveen