Witte Hortensia ‘Runaway Bride’ (25 - 40 cm)

Deze prachtige hortensia geeft je tuin of kamer een romantisch tintje. De sneeuwwitte bloemen zijn prachtig om naar te kijken en bloeien de hele zomer. Leuk weetje: deze plant heeft als bijnaam de 'Runaway Bride'. Toepasselijk!

  • Witte Hydrangea Hortensia 'Runaway Bride'
  • Hoogte bij levering: 25 - 40 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • Potmaat: 19 cm
  • Binnen- en buitenplant

  • Bloeitijd: mei t/m september
  • Standplaats: buiten in de halfschaduw en binnen in de zon
  • Zorg voor een vochtige grond, zeker tijdens droge periodes
  • Snoeien is niet nodig, tenzij de struik te groot wordt
  • Volwassen grootte: 80 cm

€ 5,50
€ 5,95
  • Let op: bij levering is de plant ongeveer 25 - 40 cm groot (gemeten incl. kwekerspot)
  • Planten zijn bederfelijke goederen. Hierop is volgens de wet geen herroepingsrecht van toepassing. Daarom wordt een klacht alleen in behandeling genomen als de plant beschadigd wordt geleverd
  • Wordt de plant beschadigd geleverd? Meld dit binnen 14 dagen met een foto bij de klantenservice. Bij schade wordt er een nieuwe plant opgestuurd
  • Je hoeft ernstig beschadigde planten niet te retourneren. Er wordt dan een nieuwe plant opgestuurd
€ 9 Henriëtte Bussching 13:49:03
  • 14 dagen bedenktijd
  • Beordeeld met een 4,5/5 op Trustpilot