Nieuwe veilingen

Areca Goudpalm (60 - 70 cm)

De goudpalm is en blijft 1 van de meest populaire kamerplanten. Heb je een hoog plafond? Perfect! Deze plant kan tot wel 2 meter hoog worden. Fijne details: de plant heeft een luchtzuiverende werking én is makkelijk in onderhoud. Ideaal!

Wat wordt er geveild?
  • Areca Goudpalm (Dypsis Lutescens Areca)
  • Hoogte bij levering: 60 - 70 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • Potmaat: 17 cm
  • Binnenplant

Productspecificaties
  • 1 van de meest luchtzuiverende planten
  • Snelgroeiende plant met fijngevormd blad
  • Standplaats: halfschaduw 
  • Verzorging: bij voorkeur regelmatig water geven. De grond mag lichtvochtig aanvoelen
  • Volwassen hoogte: 200 cm 

Levertijd
Na het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 werkdagen bezorgd.
Meer over de goudpalm
De Dypsis Lutescens Areca, ook wel goudpalm genoemd, is 1 van de meest populaire kamerplanten. Deze plant zorgt voor een tropische sfeer en een fris gevoel. Met z'n prachtige dunne bladeren heeft de Areca een sierlijke uitstraling en is ie ook nog makkelijk te onderhouden. De palm kan tot wel 2 meter groot worden en staat dan ook fantastisch in een ruimte met een hoog plafond. Hij wordt geprezen om z'n luchtzuiverende kwaliteiten en kan verlichting brengen bij een droge huid.
Verplichte kosten
Administratiekosten
€ 5,50
Verzendkosten
€ 5,95
Voorwaarden & bijzonderheden
  • Let op: bij levering is de plant ongeveer 60 - 70 cm groot (gemeten incl. kwekerspot)
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending is alleen mogelijk binnen Nederland en België. De verzendkosten kunnen per land verschillen
  • Op dit product zijn de wettelijke garantievoorwaarden van toepassing
  • De plant wordt geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot
  • De plant wordt niet bezorgd in deze postcodegebieden:
    1156, 1791 - 1797, 8881 - 8884, 8891 - 8897, 8899, 9161 – 9164 en 9166
  • Je hebt recht op een goed en compleet product
  • Planten zijn bederfelijke goederen. Hierop is volgens de wet geen herroepingsrecht van toepassing. Daarom wordt een klacht alleen in behandeling genomen als de plant beschadigd wordt geleverd
  • Wordt de plant beschadigd geleverd? Meld dit binnen 14 dagen met een foto bij de klantenservice. Bij schade wordt er een nieuwe plant opgestuurd
  • Je hoeft ernstig beschadigde planten niet te retourneren. Er wordt dan een nieuwe plant opgestuurd
Veiling gesloten
Oh nee… Je kunt deze veiling nu niet winnen

Niet langer wachten?

Bekijk onze andere Producten

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden

  • Registreer je gratis en log in
  • Hoe werkt een veiling?

    Bekijk tips en onze voorwaarden

    • Registreer je gratis en log in
    • Plaats het hoogste bod en win
    • Betaal de veiling veilig online
    • Download je waardebon of reserveer
  • Al meer dan 3 miljoen winnaars
  • Dagelijks 1000-en veilingen
  • Je bepaalt zelf de prijs

Onze veilingvoorwaarden

Hoogste bieder?
Ben je de hoogste bieder? Dan ben je verplicht het geboden bedrag te betalen. Annuleren is niet mogelijk tenzij dit duidelijk staat aangegeven onder Voorwaarden & bijzonderheden.
Notarieel toezicht
Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Zij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken.De notaris geeft geen antwoord op inhoudelijke vragen en klachten, hiervoor kan je terecht bij onze klantenservice.
Algemene voorwaarden
Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden van VakantieVeilingen.nl van toepassing.