3 Buddleja-vlinderstruiken (25 - 35 cm)

Geef je tuin meer kleur met deze Buddleja-vlinderstruiken! 's Zomers komen hier graag vlinders en bijen op af. Tip: vlinders houden niet van wind. Zet de planten bij voorkeur op een zonnige plek uit de wind.

Wat wordt er geveild?
  • 3 Buddleja-vlinderstruiken
  • Hoogte bij levering: 25 - 35 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • Potmaat: 9 cm
  • Buitenplanten

Productspecificaties
  • Kleuren: roze, wit en blauw 
  • Bloeitijd: juni t/m september
  • Standplaats: op een zonnige plek uit de wind
  • Doet het goed als potplant en in de volle grond
  • Winterhard tot -20 °C

Levertijd
Na het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 werkdagen bezorgd.
Meer over de planten

Lok vlinders in de tuin met deze prachtige Buddleja-planten! De vlinderstruik (Buddleja davidii) dankt zijn naam aan het bezoek van talloze vlinders die op de nectar afkomen. De populaire heester mag niet in de tuin ontbreken. De bloemen zijn erg sierlijk en hebben prachtige kleuren. De Buddleja is afkomstig uit Azië en bloeit van juni t/m september met prachtige pluimvormige bloemen. De vlinderstruiken trekken in de zomerperiode, zodra de bloemen open gaan, veel hommels, bijen en natuurlijke vlinders aan. 

VerzorgingDe planten kunnen zo in de volle grond geplant worden, maar doen het ook goed als potplant. De vlinderstruiken staan graag op een warme en zonnige plek in de border of in een pot. Voor optimaal aantrekken van vlinders is het raadzaam om de vlinderstruik op een beschutte plek (uit de wind) te zetten. Vlinders zijn geen liefhebbers van wind. Als de vlinderstruik het naar zijn zin heeft kan hij zich zelfs uitzaaien in de tuin!

Productspecificaties 

  • Bloeitijd: juni t/m september
  • Standplaats: op een zonnige plek uit de wind
  • Doet het goed als potplant en in de volle grond
  • Winterhard tot -20 °C

 

Verplichte kosten
Administratiekosten
€ 5,50
Verzendkosten
€ 5,95
Voorwaarden & bijzonderheden
  • Let op: bij levering is de plant ongeveer 25 - 35 cm groot (gemeten incl. kwekerspot)
  • Bij levering zijn er geen bloemen zichtbaar
  • De plant wordt geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending is alleen mogelijk in Nederland en België
  • De plant wordt niet bezorgd in deze postcodegebieden:
    1156, 1791 - 1797, 8881 - 8884, 8891 - 8897, 8899, 9161 – 9164 en 9166
  • Je hebt recht op een goed en compleet product
  • Planten zijn bederfelijke goederen. Hierop is volgens de wet geen herroepingsrecht van toepassing. Daarom wordt een klacht alleen in behandeling genomen als de plant beschadigd wordt geleverd
  • Wordt de plant beschadigd geleverd? Meld dit binnen 14 dagen met een foto bij de klantenservice. Bij schade wordt er een nieuwe plant opgestuurd
  • Je hoeft ernstig beschadigde planten niet te retourneren. Er wordt dan een nieuwe plant opgestuurd
€ 0 Bied nu en win deze veiling
Notaris mr. S.V. Viveen houdt toezicht op al onze veilingen
Dit bedrag is exclusief € 5,50 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten. Als je wint, ben je verplicht te betalen.
  • 14 dagen bedenktijd
  • Beordeeld met een 4,5/5 op Trustpilot
  • Je bepaalt zelf de prijs

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden

  • Registreer je gratis en log in
  • Hoe werkt een veiling?

    Bekijk tips en onze voorwaarden

    • Registreer je gratis en log in
    • Plaats het hoogste bod en win
    • Betaal de veiling veilig online
    • Download je waardebon of reserveer
  • Al meer dan 3 miljoen winnaars
  • Dagelijks 1000-en veilingen
  • Je bepaalt zelf de prijs

Onze veilingvoorwaarden

Hoogste bieder?
Ben je de hoogste bieder? Dan ben je verplicht het geboden bedrag te betalen. Annuleren is niet mogelijk tenzij dit duidelijk staat aangegeven onder Voorwaarden & bijzonderheden.
Notarieel toezicht
Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Zij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken.De notaris geeft geen antwoord op inhoudelijke vragen en klachten, hiervoor kan je terecht bij onze klantenservice.
Algemene voorwaarden
Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden van VakantieVeilingen.nl van toepassing.