Bloembollenmix blauw en wit (125 stuks)

Plant jouw zomer- en nazomerbloemen alvast in het voorjaar. Met deze mix krijg je 125 bollen van 5 verschillende soorten blauwe en witte bloemen. Deze combinatie van bloemen is door experts samengesteld en zorgt voor een prachtige, gevarieerde zomertuin. Bied je mee?

  • 125-delige zomer-bloembollenmix:
    - Gladiolus callianthus (wit)
    - Gladiolus grootbloemig (blauw)
    - Dahlia topmix (wit)
    - Triteleia Corrina (blauw)
    - Anemonen Mr. Fokker (blauw)

  • Kleuren: blauw en wit
  • 5 soorten worden apart verpakt geleverd
  • Verzorging: geef de bloemen in droge periodes voldoende water
  • ... Extra info onder Meer over de bloemenbollenmix

Perfect Plant Deal BV

Veilingkosten

6,50

  • Elk bloem is uniek. Op de afbeelding zie je wat je ongeveer kunt verwachten. Verschillende groeiomstandigheden kunnen voor een iets ander uiterlijk zorgen
  • De bloemenbollen worden niet bezorgd in deze postcodegebieden:
  • Bloembollen zijn bederfelijke goederen. Hierop is volgens de wet geen herroepingsrecht van toepassing. Daarom wordt een klacht alleen in behandeling genomen als de plant beschadigd wordt geleverd
  • Worden de bloembollen beschadigd geleverd? Meld dit binnen 14 dagen met een foto bij de klantenservice.
  • Je hoeft ernstig beschadigde bloembollen niet te retourneren. Er worden dan een nieuwe bloembollen opgestuurd
Meer producten bekijken?