Vind de speaker in de juiste tas en maak kans op een JBL speaker
Bekijk nu

Bessenstruik Vaccinium Bluecrop (40 - 50 cm)

Neem jij tussen de middag ook wel eens een gezonde snack? Plant deze struik in je tuin en hij zal je verrassen met heerlijke zelfgekweekte blauwe bessen. Leuk detail: de witte en roze bloemetjes zorgen voor een betoverende tuin.

Wat wordt er geveild?
  • Bessenstruik Vaccinium Bluecrop
  • Hoogte bij levering: 40 - 50 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • Potmaat: 18 cm
  • Buitenplant

Productspecificaties
  • Zelfgekweekte blauwe bessen
  • Witte en roze bloemetjes
  • Zelfbestuivende struik
  • Makkelijk te onderhouden
  • ... Extra info onder Meer over de bessenstruik

Levertijd
Na het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 werkdagen bezorgd.
Meer over de bessenstruik
De blauwe besstruik, ofwel Vaccinium Bluecrop, levert in de zomer stevige en smaakvolle bessen. De groei van de struik is vrij traag, maar uiteindelijk zal hij wel hoog worden. Ook krijgt de struik witte en roze bloemetjes en verkleurt zijn blad vuurrood in de herfst.

VerzorgingDe bessenstruik is geheel zelfbestuivend en heeft bijna geen verzorging nodig. De bessen zijn niet aantrekkelijk voor vogels, maar je kunt de struik afdekken mocht dit nodig zijn. Zorg bovendien voor de juiste grondsoort, tuinturf is hiervoor het best. Deze grond zorgt voor een betere doorlating en een hogere zuurtegraad.
Verplichte kosten
Administratiekosten
€ 5,50
Verzendkosten
€ 5,95
Voorwaarden & bijzonderheden
  • Let op: bij levering is de plant ongeveer 40 - 50 cm groot (gemeten incl. kwekerspot)
  • Bij levering zullen er geen vruchten aanwezig zijn
  • Let op: iedere plant is uniek. Op de afbeelding zie je wat je ongeveer kunt verwachten. Verschillende groeiomstandigheden kunnen voor een iets ander uiterlijk zorgen
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België. De verzendkosten kunnen per land verschillen
  • Op dit product zijn de wettelijke garantievoorwaarden van toepassing
  • De plant wordt geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot
  • Verzending is alleen mogelijk in Nederland en België
  • De plant wordt niet bezorgd in deze postcodegebieden:
    1156, 1791 - 1797, 8881 - 8884, 8891 - 8897, 8899, 9161 – 9164 en 9166
  • Je hebt recht op een goed en compleet product
  • Planten zijn bederfelijke goederen. Hierop is volgens de wet geen herroepingsrecht van toepassing. Daarom wordt een klacht alleen in behandeling genomen als de plant beschadigd wordt geleverd
  • Wordt de plant beschadigd geleverd? Meld dit binnen 14 dagen met een foto bij de klantenservice. Bij schade wordt er een nieuwe plant opgestuurd
  • Je hoeft ernstig beschadigde planten niet te retourneren. Er wordt dan een nieuwe plant opgestuurd
Veiling gesloten
Oh nee… Je kunt deze veiling nu niet winnen

Niet langer wachten?

Bekijk onze andere Producten

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden

  • Registreer je gratis en log in
  • Hoe werkt een veiling?

    Bekijk tips en onze voorwaarden

    • Registreer je gratis en log in
    • Plaats het hoogste bod en win
    • Betaal de veiling veilig online
    • Download je waardebon of reserveer
  • Al meer dan 3 miljoen winnaars
  • Dagelijks 1000-en veilingen
  • Je bepaalt zelf de prijs

Onze veilingvoorwaarden

Hoogste bieder?
Ben je de hoogste bieder? Dan ben je verplicht het geboden bedrag te betalen. Annuleren is niet mogelijk tenzij dit duidelijk staat aangegeven onder Voorwaarden & bijzonderheden.
Notarieel toezicht
Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Zij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken.De notaris geeft geen antwoord op inhoudelijke vragen en klachten, hiervoor kan je terecht bij onze klantenservice.
Algemene voorwaarden
Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden van VakantieVeilingen.nl van toepassing.