Nieuwe veilingen

Beaucarnea 'Olifantspoot' incl. siermand (50 - 60 cm)

De Beaucarnea is écht een gave kamerplant. De stam lijkt op een olifantspoot. Hierdoor is het een absolute blikvanger in je woonkamer. Leuk extraatje: de plant wordt geleverd is een mooie siermand. Wauw!

Wat wordt er geveild?
  • Beaucarnea-kamerplant 
  • Hoogte bij levering: 50 - 60 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • Inclusief gevlochten siermand
  • Potmaat: 17 cm
  • Binnenplant

Productspecificaties
  • Luchtzuiverend 
  • Standplaats: zon, veel licht
  • Heeft weinig water nodig
     
LevertijdNa het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 werkdagen bezorgd.
Meer over Beaucarnea
De Beaucarnea-kamerplant, ook wel bekend als Olifantspoot, is een zeer makkelijke kamerplant. Deze kamerplant heeft weinig eisen. De plant heeft de naam Olifantspoot te danken aan de karakteristieke stam en iedere stam is dan ook uniek. Een Beaucarnea Recurvata, ook wel Nolina Recurvata genoemd, komt van nature voor in Midden-Amerika en dan met name in Mexico. De plant slaat vocht op in de stam en kan daardoor langere tijd zonder water. De Beaucarnea Recurvata is afkomstig uit de Asparagaceae-familie. De stam ziet er niet alleen heel gaaf uit, maar het is ook een groot waterreservoir. De binnenkant van de stam heeft iets weg van een spons. Hierdoor kan de kamerplant veel water opnemen en kan ie lange tijd zonder water. De ideale plant voor in je huiskamer of op je werkplek.

VerzorgingDeze kamerplant verbruikt weinig water en kan 's winters best een paar weken droog staan. Laat de grond altijd goed indrogen voordat je de plant opnieuw water geeft. Zorg ervoor dat er nooit een laagje water in de pot ontstaat, want daar kan deze plant absoluut niet tegen. De kans op wortelrot is dan bijzonder groot, met als gevolg dat je 'm weg kunt gooien. De Beaucarnea staat het liefst op een plek met veel licht. Ook zal een Beaucarnea het doen op een standplaats met wat minder licht, maar dat kan de groei wel beperken. Met als gevolg dat de plant minder bladeren aanmaakt. Wanneer je deze kamerplant in het voorjaar of de zomer aanschaft, plaats 'm dan iets verder van het raam af. Schuif stukje bij beetje de Beaucarnea dichterbij en hou even in de gaten of er geen brandplekken ontstaan op het blad. Een Beaucarnea wordt geteeld onder gefilterd licht en zal daarom even moeten wennen aan het directe zonlicht.
Verplichte kosten
Administratiekosten
€ 5,50
Verzendkosten
€ 5,95
Voorwaarden & bijzonderheden
  • Let op: de plant wordt geleverd met een hoogte van 50 - 60 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • Elke plant is van nature anders van vorm. De hoogte kan enkele centimeters afwijken 
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending is alleen mogelijk in Nederland en België
  • De plant wordt niet bezorgd in deze postcodegebieden:
    1156, 1791 - 1797, 8881 - 8884, 8891 - 8897, 8899, 9161 – 9164 en 9166
  • Je hebt recht op een goed en compleet product
  • Planten zijn bederfelijke goederen. Hierop is volgens de wet geen herroepingsrecht van toepassing. Daarom wordt een klacht alleen in behandeling genomen als de plant beschadigd wordt geleverd
  • Wordt een plant beschadigd geleverd? Meld dit binnen 14 dagen met een foto bij de klantenservice. Bij schade wordt er een nieuwe plant opgestuurd
  • Je hoeft ernstig beschadigde planten niet te retourneren. Er wordt dan een nieuwe plant opgestuurd
Veiling gesloten
Oh nee… Je kunt deze veiling nu niet winnen

Niet langer wachten?

Bekijk onze andere Producten

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden

  • Registreer je gratis en log in
  • Hoe werkt een veiling?

    Bekijk tips en onze voorwaarden

    • Registreer je gratis en log in
    • Plaats het hoogste bod en win
    • Betaal de veiling veilig online
    • Download je waardebon of reserveer
  • Al meer dan 3 miljoen winnaars
  • Dagelijks 1000-en veilingen
  • Je bepaalt zelf de prijs

Onze veilingvoorwaarden

Hoogste bieder?
Ben je de hoogste bieder? Dan ben je verplicht het geboden bedrag te betalen. Annuleren is niet mogelijk tenzij dit duidelijk staat aangegeven onder Voorwaarden & bijzonderheden.
Notarieel toezicht
Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Zij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken.De notaris geeft geen antwoord op inhoudelijke vragen en klachten, hiervoor kan je terecht bij onze klantenservice.
Algemene voorwaarden
Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden van VakantieVeilingen.nl van toepassing.