Vind de speaker in de juiste tas en maak kans op een JBL speaker
Bekijk nu

Set van 3 Mandevilla-planten (20 - 30 cm)

Geef je tuin een exotisch tintje met deze Mandevilla's. Je krijgt 3 planten in verschillende kleuren. Onze tip: laat ze tegen de schutting aan groeien. Voor je het weet is je schutting bedekt met een prachtige bloemenzee.

Wat wordt er geveild?
  • Set van 3 Mandevilla-planten
  • Hoogte bij levering: 20 - 30 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • Potmaat: 9 cm
  • Buitenplanten

Productspecificaties
  • Kleuren: rood, wit en roze 
  • Klimplant 
  • Bloeiperiode: mei t/m oktober
  • Geschikt voor tuinen, balkons of terrassen
  • De Mandevilla was voorheen bekend als Dipledenia
  • ... Extra info onder Meer over de planten

Levertijd
Na het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 werkdagen bezorgd.
Meer over de planten
De Mandevilla is een klimheester die bloeit van mei t/m oktober. Oorspronkelijk komt deze exotische klimplant uit Zuid-Amerika, maar hij vermaakt zich ook prima in onze tuin. Met zijn heerlijk geurende bloemen bloeit de plant eindeloos door. Als weelderige groeier maakt ze in een mum van tijd ook lange ranken die vrolijk een muur of schutting bedekken.

Productspecificaties
  • Klimplant 
  • Bloeiperiode: mei t/m oktober
  • Geschikt voor tuinen, balkons of terrassen
  • De Mandevilla was voorheen bekend als Dipledenia
  • De plant geeft prachtige trompetvormige bloemen
  • De wijnstokken kunnen een lengte bereiken van 5 meter
  • In korte tijd groeien er lange ranken die een schutting of muur kunnen bedekken
Verplichte kosten
Administratiekosten
€ 5,50
Verzendkosten
€ 5,95
Voorwaarden & bijzonderheden
  • Bij levering zijn de planten tussen de 20 - 30 cm groot (gemeten incl. kwekerspot)
  • Bij levering zijn er geen bloemen zichtbaar
  • De plant wordt geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België
  • De plant kan niet bezorgd worden in de volgende postcodegebieden:
    1156, 1791 – 1797, 8881-8884, 8891-8897, 8899, 9161-9164, 9166
  • Je hebt recht op een goed en compleet product
  • Planten zijn bederfelijke goederen. Hierop is volgens de wet geen herroepingsrecht van toepassing. Daarom wordt een klacht alleen in behandeling genomen als de plant beschadigd wordt geleverd
  • Wordt de plant beschadigd geleverd? Meld dit binnen 14 dagen met een foto bij de klantenservice. Bij schade wordt er een nieuwe plant opgestuurd
  • Je hoeft ernstig beschadigde planten niet te retourneren. Er wordt dan een nieuwe plant opgestuurd
Veiling gesloten
Oh nee… Je kunt deze veiling nu niet winnen

Niet langer wachten?

Bekijk onze andere Producten

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden

  • Registreer je gratis en log in
  • Hoe werkt een veiling?

    Bekijk tips en onze voorwaarden

    • Registreer je gratis en log in
    • Plaats het hoogste bod en win
    • Betaal de veiling veilig online
    • Download je waardebon of reserveer
  • Al meer dan 3 miljoen winnaars
  • Dagelijks 1000-en veilingen
  • Je bepaalt zelf de prijs

Onze veilingvoorwaarden

Hoogste bieder?
Ben je de hoogste bieder? Dan ben je verplicht het geboden bedrag te betalen. Annuleren is niet mogelijk tenzij dit duidelijk staat aangegeven onder Voorwaarden & bijzonderheden.
Notarieel toezicht
Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Zij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken.De notaris geeft geen antwoord op inhoudelijke vragen en klachten, hiervoor kan je terecht bij onze klantenservice.
Algemene voorwaarden
Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden van VakantieVeilingen.nl van toepassing.