Wijnproeverij voor 4 personen op 60 meter hoogte

Lichtmisweg 51, 8035 PL Zwolle

Wijnliefhebber of wil je juist meer over wijn leren? Dan is deze proeverij echt iets voor jou. Proeven, ruiken en luisteren onder genot van een hapje. Zó gezellig! Het mooie uitzicht vanaf Hotel De Koperen Hoogte maakt het plaatje compleet.

  • Wijnproeverij van de Kasteelhoeve bij Hotel De Koperen Hoogte
  • Locatie: Zwolle, Overijssel
  • Duur proeverij: 2 uur
  • Proef 10 verschillende wijnen, 1 port en 1 likeur
  • Inclusief hapjes
  • Uitleg van ervaren wijnconsulent
  • Voor 4 personen
  • Reserveren is mogelijk vanaf vrijdag 4 juni
  • Kom meer te weten over verschillende wijnen
  • Inclusief wat lekkers om te knabbelen
  • Fantastisch uitzicht over het water tot 30 km in de omgeving
  • Reserveer minimaal 4 dagen vóór de gewenste datum
  • Eerste mogelijkheid om te reserveren is vrijdag 4 juni

Reserveren is mogelijk tot 6 maanden na het winnen van de veiling. De wijnproeverij zelf kan na de geldigheidsdatum plaatsvinden.

Reserveer minimaal 4 dagen vóór de gewenste datum.

Let op: De eerste mogelijkheid om te reserveren is vrijdag 4 juni.

Meer over de wijnproeverij

Ben je een wijnliefhebber, maar weet je eigenlijk niet zo veel van wijn? Dan is deze proeverij een mooie gelegenheid om het een en ander op te steken. Je proeft 10 verschillende topwijnen uit verschillende landen en wijnstreken. Verder leer je ze te keuren aan de hand van een proefformulier. Zo ontdek jij je favoriete wijnsmaak. De proeverij wordt afgesloten met een lekkere port en likeur. Je hebt de mogelijkheid om na afloop je favoriete wijn te kopen of bestellen.

€ 5,50

  • Geen 18, geen alcohol
€ 0Bied nu en win deze veiling