Walibi Belgium tickets voor 2 personen

nog niet genoeg reviews

Stap in het karretje, gooi je handen in de lucht en laat de adrenaline door je lijf gieren. Zoef door de lucht in verschillende achtbanen, maak een vrije val van 77 meter hoogte of sjees met een noodgang door het water. Bied mee en beleef een dag vol avontuur in meer dan 41 spetterende attracties.

  • 2 tickets voor Walibi Belgium
  • In Wavre, 35 autominuten onder Brussel

Kinderen onder de 1 meter lang hebben gratis toegang.

  • Meer dan 41 spannende attracties 🎢
  • 64 hectare avontuur en adrenaline 🌿
  • Genoeg te beleven voor elke leeftijd 👩‍👦
  • Parkeerkosten zijn niet inbegrepen

  • Geldigheid: 30 maart t/m 13 oktober 2024 & 9 t/m 11 november 2024.
  • Beschikbaarheid: bekijk de kalender hieronder om te zien op welke dag jij Walibi Belgium kunt bezoeken met een ticket van VakantieVeilingen.
  • Reserveren: is verplicht. Na het winnen van de veiling kun je een datum kiezen in de kalender om je bezoek te reserveren. Let op: het is niet mogelijk om voor de 2 tickets 2 verschillende data te reserveren. Je gebruikt ze op dezelfde dag.

Veilingkosten

6,50

  • Ticket: na het reserveren kun je je tickets downloaden. Je ontvangt 1 ticket per persoon, dus 2 in totaal.
  • Toegang: neem je tickets digitaal of geprint mee naar Walibi Belgium. Een ticket is eenmalig geldig voor 1 persoon op de gekozen datum en is geldig voor de gehele openingsdag. Wanneer een ticket niet is gebruikt op de gekozen datum verloopt de geldigheid.
  • Parkeren: is mogelijk tegen betaling van € 13,- per auto per dag. De Parking PASS is te koop aan de kassa's bij de ingang van het park.
  • Kindertickets: kinderen onder de 1 meter hebben gratis toegang.
  • Rolstoelgebruikers: Walibi Belgium is m.u.v. een aantal attracties toegankelijk voor rolstoelgebruikers.
  • Huisdieren: m.u.v. blindengeleide- en hulphonden zijn huisdieren niet toegestaan.
  • Annuleren/wijzigen: na reserveren is annuleren of het wijzigen van een datum niet meer mogelijk. Het is niet mogelijk een ticket via Walibi Belgium in te wisselen voor geld, een product, een andere datum, een ander ticket of anderszins.
  • Adviesprijs: de adviesprijs is de normale kassaprijs en is gebaseerd op 2 volwassenen.
  • Overige voorwaarden: een ticket is niet geldig i.c.m. andere acties en/of kortingen. Een ticket mag niet worden doorverkocht of anderszins voor commerciële doeleinden worden gebruikt. Walibi Belgium is niet aansprakelijk voor verlies, beschadiging of diefstal van een ticket.
  • Akkoord: met het winnen van een Walibi Belgium-ticket ga je akkoord met de actievoorwaarden en het parkreglement (walibi.be/nl/info/parkreglement).
Meer producten bekijken?