Tickets voor Halloween in Walibi Belgium te Waver (2 p.)

Boulevard de l'Europe 100, 1300 Wavre

Walibi Halloween is helemaal terug! Schreeuw tussen 16 oktober en 7 november de longen uit je lijf tijdens het meest angstaanjagende Halloween-evenement van de Benelux. Overdag is het griezelig gezellig voor het hele gezin, maar pas op wanneer de zon ondergaat... Dan breekt de hel volledig los!

  • 2 tickets voor Halloween in Walibi Belgium in Waver, België (nabij Brussel)
  • Elk ticket geeft toegang voor 1 persoon
  • Kinderen tot 1 meter hebben gratis toegang
  • Alle nocturnes zijn inbegrepen
  • Sommige spookhuizen zijn niet inbegrepen en moeten apart betaald worden in het park
  • Niet voor angsthazen! Durf jij het aan?

Geldig van 2 oktober t/m 7 november 2021. Opgelet, het Halloween-evenement begint pas op 16 oktober. Jouw bezoek op voorhand reserveren wordt aanbevolen, maar is niet langer verplicht.

Vanaf 16 oktober 2021 is een geldige CovidSafe Pass verplicht in Wallonië voor alle bezoekers vanaf 16 jaar.

Bekijk de actuele openingstijden en coronamaatregelen op de website van Walibi Belgium.

Walibi Halloween is helemaal terug! Schreeuw tussen 16 oktober en 7 november de longen uit je lijf tijdens het meest angstaanjagende halloweenevenement van de Benelux. Overdag maken we het griezelig gezellig voor het hele gezin, maar pas op wanneer de zon ondergaat... Dan breekt de hel volledig los! Dit jaar doen 4 gloednieuwe scare zones, 5 spookhuizen en vele andere huiveringwekkende verrassingen je ergste nachtmerries uitkomen.

Dol op intense sensaties? Dan moet je in Walibi zijn! Van ruige achtbanen tot familiale fun, Walibi’s 42 attracties staan klaar om het hele gezin een sensationele daguitstap te bezorgen. Want of je nu komt met kleine kinderen of met vrienden die dol zijn op adrenalinestoten, in Walibi kan je gegarandeerd heerlijke nieuwe herinneringen maken. Sinds het nieuwe investeringsplan van 2016 worden er trouwens elk jaar verse attracties en belevenissen aan het park toegevoegd.

In Exotic World geniet je bijvoorbeeld van een ritje in de exotische Tiki Waka rollercoaster, en in Karma World proef je van het verre Indië in de beste attractie van 2019: Popcorn revenge!

Dit jaar kwam er trouwens nòg een nieuwe zone met een erg spannende belevenis bij: Kondaa, de langste, hoogste en snelste rollercoaster in de Benelux. Kom zelf deze legendarische attractie temmen in Walibi, het Beste Pretpark van België in 2019. Vlakbij Brussel!

€ 5,50

  • Reserveren is niet meer verplicht, maar wordt wel aanbevolen. Eens je een reservering hebt gemaakt, kan de datum niet meer aangepast worden
  • Vanaf 16 oktober 2021 is een geldige CovidSafe Pass verplicht voor alle bezoekers vanaf 16 jaar
  • De tickets zijn niet geldig op dagen dat het park is uitverkocht
  • Sommige spookhuizen zijn niet inbegrepen in de tickets en moeten apart betaald worden in het park.
  • Raadpleeg Covid-19 maatregelen hier: www.walibi.be/nl/faq-covid
  • Parking niet inbegrepen
  • Je dient je e-tickets (en eventuele reserveringsmail) geprint of digitaal mee te nemen naar de ingang van het pretpark

€ 66 Letitia Leplat 19:50:30