Walibi Holland: Halloween Spooky Days (2 p.)

4.9/5

(7 Reviews)

Hé griezelmonster, kom je ook naar Halloween Spooky Days? Dit evenement, speciaal voor de stoere waaghalzen van 6 tot 12 jaar, vindt plaats in Walibi Holland. Extra leuk: kinderen tot 12 jaar mogen verkleed in hun allerengste outfit. Bied mee en win je tickets met korting. Brr.. Spannend!

  • 2 tickets voor Halloween Spooky Days
  • Locatie: Walibi Holland in Biddinghuizen, Flevoland
  • Toegang tot alle attracties
  • Kinderen t/m 12 jaar mogen verkleed naar het park komen 👻
  • Het reserveren van een datum is verplicht

Walibi Holland

Veilingkosten

6,50

  • Reserveren: na betalen kun je meteen reserveren. Ga naar je account en klik op 'Gewonnen veilingen'. Ga naar de veiling van Halloween Spooky Days en selecteer je gewenste bezoekdag. Download vervolgens je tickets.
  • Annuleren/wijzigen: na reserveren is annuleren of het wijzigen van een datum niet meer mogelijk. Het is niet mogelijk een ticket via Walibi Holland in te wisselen voor geld, een product, een ander ticket of anderszins.
  • Toegang: neem je tickets digitaal of geprint mee naar Walibi Holland. Een ticket is eenmalig geldig voor 1 persoon op de gekozen datum en is geldig voor de gehele openingsdag. Wanneer een ticket niet is gebruikt op de gekozen datum verloopt de geldigheid.
  • Parkeren: is mogelijk tegen betaling van € 11,00 per auto per dag. Een parkeerticket kun je online bestellen op de website van Walibi Holland.
  • Rolstoelgebruikers: er zijn speciale voorzieningen en veel attracties zijn geschikt voor mindervaliden.
  • Minimumleeftijd: Halloween Spooky Days is geschikt voor kinderen van 6 - 12 jaar.
  • Adviesprijs: de adviesprijs is de normale kassaprijs en is gebaseerd op 2 volwassenen.
  • Overige voorwaarden: een ticket is niet geldig i.c.m. andere acties en/of kortingen. Een ticket mag niet worden doorverkocht of anderszins voor commerciële doeleinden worden gebruikt. Walibi Holland is niet aansprakelijk voor verlies, beschadiging of diefstal van een ticket.
  • Pandemie: indien Halloween Spooky Days wordt geannuleerd i.v.m. een pandemie o.i.d en je brengt geen bezoek aan Walibi Holland ontvang je het aankoopbedrag van je tickets retour.
  • Akkoord: met het winnen van een Halloween Spooky Days-ticket ga je akkoord met de actievoorwaarden en het parkreglement van Walibi Holland.
Meer producten bekijken?