slagharen halloween
slagharen halloween
slagharen halloween
slagharen halloween
slagharen halloween
slagharen halloween

Tickets voor Attractiepark Slagharen (2 p.)

Geen veiling meer missen?

Meld je aan voor de nieuwsbrief.

Ook zo'n zin om er weer lekker op uit te gaan? Haal nu je tickets voor Slagharen, zo heb je iets om naar uit te kijken! Met ruim 30 attracties en shows is dit een fantastisch dagje uit voor jong en oud. Leuk: vanaf 9 oktober heeft Slagharen een speciaal herfstprogramma tijdens Western Wish Fall.
  • Tickets voor Attractiepark Slagharen
  • Voor 2 personen (1 ticket p.p.)

Extra informatie COVID-19Attractiepark Slagharen heeft diverse maatregelen rondom COVID-19 getroffen om jou een fantastische dag te bezorgen én ervoor te zorgen dat dit op een veilige manier gebeurt.

  • Meer dan 30 attracties voor jong en oud
  • Met de 1e triple launch-achtbaan van Nederland
  • Vanaf 9 oktober Western Wish Fall
  • Van tevoren reserveren is verplicht
  • slagharen halloween

    Geldig t/m 31 oktober 2021. In te wisselen op maandag t/m zondag. Vergeet niet om jouw bezoek te reserveren. Bekijk de website voor actuele openingstijden.

    Attractie- en Vakantiepark Slagharen

    Parkeerkosten per auto

    8,50

    Ontdek Western Wish Fall in SlagharenBladeren kleuren goudgeel en de warme trui wordt aangetrokken: de herfst is weer begonnen! Vanaf 9 oktober, tijdens Western Wish Fall, is Attractie- & Vakantiepark Slagharen helemaal in herfstsferen. Het park is prachtig versierd met pompoenen, lampionnen, lampjes en strobalen en op het Fonteinplein prijkt een bijzondere wensboom. En heb je het al gehoord? Randy & Rosie schitteren in een nieuwe show! Randy doet een wens en vertelt dit aan iedereen die het horen wil! Zou zijn wens wel uitkomen? Kom het zien in de vrolijke en spannende show: Het mirakel van Wishaka.

    De wensboomDeze herfst staat er in Slagharen een levensgrote wensboom. En alle kinderen, maar ook vaders en moeders, opa’s en oma’s mogen een wens doen. Het is een heel bijzondere boom die Farmer Frank op de prairie heeft staan. Zelf had Farmer Frank ook een wens, namelijk dat zijn vogelverschrikkers tot leven zouden komen. Zijn wens kwam uit! De vogelverschrikkers helpen Farmer Frank nu om alle wensen in de boom te hangen. Maar ook om de wensen te beschermen tegen de Red Bandits. Zij hebben namelijk hun jacht geopend op de wensen. Ze gaan er toch niet met jouw wens vandoor?!

    Randy & Rosie Show: Het mirakel van WishakaRandy & Rosie schitteren deze herfst in een nieuwe show! Een spannende show vol vrolijke liedjes en nieuwe verhalen; leuk voor het hele gezin. De show staat in het teken van de wensboom die vol hang met wensen. Farmer Frank heeft ook Randy’s wens in de wensboom opgehangen. Maar als deze wens in vervulling gaat, loopt het helemaal in de soep. Randy & Rosie willen dat de wens wordt teruggedraaid. Maar dat gaat niet zomaar. Farmer Frank vertelt over een mysterieuze mol, die diep onder de grond woont. Misschien kan hij helpen… Maar niemand heeft hem ooit gezien en niemand weet of hij ook echt bestaat. Kom naar de show als je wilt weten hoe het afloopt. De show is vanaf 16 oktober te zien in de Music Hall.

    De ijsbaanDikke jas aan, muts op en handschoenen niet vergeten! De winter is nog niet begonnen, maar toch kun je al komen schaatsen in Winter Western Village vanaf 9 oktober. Lekker veel ijspret dus! En daarna opwarmen met een kop warme chocomelk. Heb je zelf ijshockey- of kunstschaatsen? Dan mag je deze meenemen. Ook is het mogelijk om ze te huren.

    Het doolhofTijdens Western Wish Fall kun je dolen in het doolhof dat helemaal in herfstsferen is. Ben jij wel eens verdwaald in het doolhof? En zou je toen willen dat je een plattegrond had? Of dat je het vogelperspectief kunt zien van de spreeuw die net overvliegt? Of houd je goede moed en vertrouw je op je richtingsgevoel? Hoe dan ook, het doolhof is een leuke en spannende activiteit voor het hele gezin. Hoe snel vind jij de weg naar de uitgang?

    slagharen halloween
    slagharen halloween
    slagharen halloween
    slagharen halloween
    • Vanaf 9 oktober draait Slagharen een speciaal herfstprogramma. Meer info vind je bij het tabje Western Wish Fall 2021
    • Bekijk hier de maatregelen rondom het coronavirus
    • Niet geldig in combinatie met andere acties of kortingen
    • Het online reserveren van een dag en tijd is verplicht
    • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze aanbieder