Vind de diamant tussen de sieraden en maak kans op een Buddha to Buddha armband t.w.v. € 199,-

Tickets voor Attractiepark Slagharen (2 p.)

Zwarte Dijk 37, 7776 PB Slagharen

Ook zo'n zin om er weer lekker op uit te gaan? Haal nu je tickets voor Slagharen, zo heb je iets om naar uit te kijken! Met ruim 30 attracties en shows is dit een fantastisch dagje uit voor jong en oud. Leuk: vanaf 9 oktober heeft Slagharen een speciaal herfstprogramma tijdens Western Wish Fall.

  • Tickets voor Attractiepark Slagharen
  • Voor 2 personen (1 ticket p.p.)

Extra informatie COVID-19Attractiepark Slagharen heeft diverse maatregelen rondom COVID-19 getroffen om jou een fantastische dag te bezorgen én ervoor te zorgen dat dit op een veilige manier gebeurt.

  • Meer dan 30 attracties voor jong en oud
  • Met de 1e triple launch-achtbaan van Nederland
  • Vanaf 9 oktober Western Wish Fall
  • Van tevoren reserveren is verplicht

Geldig van 30 oktober 2021 t/m 9 januari 2022. Vergeet niet om jouw bezoek te reserveren. Bekijk de website voor actuele openingstijden.

Over Slagharen

Ruim 30 andere attracties en showsSamen met familie of vrienden een fantastische dag beleven? Voor een Wild West avontuur ga je natuurlijk naar Attractie- & Vakantiepark Slagharen. Hier rol je van het ene avontuur in het ander. Zo suis je in de Free Fall van 40 meter hoogte naar beneden en voel je de frisse wind door je haren waaien wanneer je in de Gold Rush door het Wilde Westen vliegt.

Heb je van al die avonturen trek gekregen? In het park kun je smullen van heerlijk belegde broodjes tot aan malse western hamburgers voor de stoere cowboys en cowgirls. Aan 1 dag niet genoeg? Blijf dan overnachten in Slagharen! Het avontuur gaat de volgende dag dan gewoon weer door.

CoronamaatregelenIn Attractie- & Vakantiepark Slagharen doen ze er alles aan om jou een fantastisch avontuur te bezorgen. Daarom hebben ze in het attractiepark diverse maatregelen getroffen om jou op een veilige manier te laten genieten van het park. Zo zijn niet alle faciliteiten geopend en is er extra informatievoorziening. Hou bijvoorbeeld afstand in de wachtrij en attracties en leef de hygiënemaatregelen na.

€ 5,50
Parkeerkosten per auto
€ 8,50
Western Wish Fall 2021
Ontdek Western Wish Fall in SlagharenBladeren kleuren goudgeel en de warme trui wordt aangetrokken: de herfst is weer begonnen! Vanaf 9 oktober, tijdens Western Wish Fall, is Attractie- & Vakantiepark Slagharen helemaal in herfstsferen. Het park is prachtig versierd met pompoenen, lampionnen, lampjes en strobalen en op het Fonteinplein prijkt een bijzondere wensboom. En heb je het al gehoord? Randy & Rosie schitteren in een nieuwe show! Randy doet een wens en vertelt dit aan iedereen die het horen wil! Zou zijn wens wel uitkomen? Kom het zien in de vrolijke en spannende show: Het mirakel van Wishaka.

De wensboomDeze herfst staat er in Slagharen een levensgrote wensboom. En alle kinderen, maar ook vaders en moeders, opa’s en oma’s mogen een wens doen. Het is een heel bijzondere boom die Farmer Frank op de prairie heeft staan. Zelf had Farmer Frank ook een wens, namelijk dat zijn vogelverschrikkers tot leven zouden komen. Zijn wens kwam uit! De vogelverschrikkers helpen Farmer Frank nu om alle wensen in de boom te hangen. Maar ook om de wensen te beschermen tegen de Red Bandits. Zij hebben namelijk hun jacht geopend op de wensen. Ze gaan er toch niet met jouw wens vandoor?!

Randy & Rosie Show: Het mirakel van WishakaRandy & Rosie schitteren deze herfst in een nieuwe show! Een spannende show vol vrolijke liedjes en nieuwe verhalen; leuk voor het hele gezin. De show staat in het teken van de wensboom die vol hang met wensen. Farmer Frank heeft ook Randy’s wens in de wensboom opgehangen. Maar als deze wens in vervulling gaat, loopt het helemaal in de soep. Randy & Rosie willen dat de wens wordt teruggedraaid. Maar dat gaat niet zomaar. Farmer Frank vertelt over een mysterieuze mol, die diep onder de grond woont. Misschien kan hij helpen… Maar niemand heeft hem ooit gezien en niemand weet of hij ook echt bestaat. Kom naar de show als je wilt weten hoe het afloopt. De show is vanaf 16 oktober te zien in de Music Hall.

De ijsbaanDikke jas aan, muts op en handschoenen niet vergeten! De winter is nog niet begonnen, maar toch kun je al komen schaatsen in Winter Western Village vanaf 9 oktober. Lekker veel ijspret dus! En daarna opwarmen met een kop warme chocomelk. Heb je zelf ijshockey- of kunstschaatsen? Dan mag je deze meenemen. Ook is het mogelijk om ze te huren.

Het doolhofTijdens Western Wish Fall kun je dolen in het doolhof dat helemaal in herfstsferen is. Ben jij wel eens verdwaald in het doolhof? En zou je toen willen dat je een plattegrond had? Of dat je het vogelperspectief kunt zien van de spreeuw die net overvliegt? Of houd je goede moed en vertrouw je op je richtingsgevoel? Hoe dan ook, het doolhof is een leuke en spannende activiteit voor het hele gezin. Hoe snel vind jij de weg naar de uitgang?

  • Vanaf 9 oktober draait Slagharen een speciaal herfstprogramma. Meer info vind je bij het tabje Western Wish Fall 2021
  • Bekijk hier de maatregelen rondom het coronavirus
  • Niet geldig in combinatie met andere acties of kortingen
  • Het online reserveren van een dag en tijd is verplicht
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze aanbieder
€ 11 Priscilla Stakenburg 19:51:26