dierenpark amersfoort dierentuin

Ontdek DierenPark Amersfoort (2 p.)

  • Beoordeeld met een 4/5 op Trustpilot
payment-logos

Geen tijd om de strijd aan te gaan?

DierenPark Amersfoort is de dierentuin voor kinderen! Hier klauter je onder, boven en tussen de dieren. Wiebel boven de beer, bezoek de reusachtige olifantenfamilie of vaar langs de ringstaartmaki's.
  • Tickets voor DierenPark Amersfoort

Gratis toegang voor kinderen t/m 2 jaar. Zij hebben wel een reserveringsbewijs nodig. Reserveer deze kindertickets via de website van DierenPark Amersfoort.

  • Dé dierentuin voor kinderen
  • Onder, boven en tussen de dieren klimmen en klauteren
  • Parkeerkosten zijn niet inbegrepen
  • Data

    Bekijk de kalender hieronder om te zien op welke dag jij DierenPark Amersfoort kunt bezoeken met een ticket van VakantieVeilingen.

    Na het winnen en betalen van een veiling kun je een datum reserveren. Reserveer snel, voordat jouw datum is volgeboekt.

    De dierentuin voor kinderen
    In DierenPark Amersfoort klauter je onder, boven en tussen de dieren. Hier hoef je niet netjes over de bezoekerspaden te lopen. Glij langs de hyena’s, vaar tussen de ringstaartmaki’s en duik met de dassen onder de grond.

    Klim samen met de brilberen naar hoge boomtoppen, reis naar de savanne met giraffen en zebra’s en bezoek de reusachtige olifantenfamilie. Via een mysterieuze leeuwenkerker kom je bij de koning van de dieren. Verderop zie je de pinguïns onder water zwemmen en duik je op tussen de prairiehondjes. In het park lijkt het alsof je midden tussen de dieren staat. Zo sta je zomaar op een neuslengte afstand van de tijger, hangt er een luiaard boven je hoofd in een donkere jungle en komt een grote gier je tegemoet vliegen.

    DierenPark Amersfoort beleef je midden in het land, midden in het bos!

    Parkeerkosten (per auto, per dag)

    9,50

    Olifantenbuggy

    3,00

    Rolstoel

    3,00

    Bijboeken tijdens betaling
    Na het winnen van deze veiling kun je tijdens het betalen direct extra tickets bijkopen. Natuurlijk is het ook mogelijk om nogmaals de veiling te winnen.

    • De waarde van de tickets kan niet ingewisseld worden voor een abonnement
    • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze aanbieder
    • Op Dierenparkamersfoort.nl vind je alle informatie over je dagje uit