Dit bedrag is exclusief € 6,95 veilingkosten.
Een notaris ziet toe op onze veilingen om een eerlijke en transparante afhandeling te waarborgen.
Liever kopen zonder bieden?
Waarom wachten tot de veiling eindigt, koop de veiling direct zonder te wachten!
Bekijk aanbiedingBeleef een ontroerend klassiek concert met het Stabat Mater van Pergolesi, Vivaldi en Boccherini. Laat je raken door indrukwekkende solisten, intieme barokklanken en een unieke muzikale beleving op een concertlocatie naar keuze. 🎶✨
De veiling
- 2 tickets 2e rang voor Stabat Mater Pergolesi op locatie naar keuze, t.w.v. €180.
- Bekijk hieronder bij ‘opties’ de actuele beschikbaarheid per concert. Na het winnen van de veiling kies je zelf het concert en de locatie.
Opties
- 14 maart 2026 19:30 uur - AFAS Theater Leusden
- 27 maart 2026 15:30 uur - Martinikerk Groningen
Wat te verwachten
- Het Stabat Mater van Pergolesi vertelt het aangrijpende verhaal van Maria bij het kruis en raakt je diep in het hart.
- Geniet van het Stabat Mater van Pergolesi, Vivaldi en Boccherini, elk met een eigen sfeer en stijl.
- Sopraan Olga Zinovieva en countertenor Clint van der Linde zorgen met hun bijzondere stemmen voor kippenvelmomenten.
- De combinatie van solostemmen, strijkers en orgel zorgt voor een warme, pure en meeslepende luisterervaring.
- Van bekende klassiekers tot een verborgen barokjuweel: deze muziek laat je niet onberoerd.
Goed om te weten
- Tickets: de tickets ontvang je uiterlijk één week vóór de datum per e-mail op het e-mailadres dat gekoppeld is aan je VakantieVeilingen-account. De plaatsen worden toegewezen en zijn altijd naast elkaar.
- Mindervaliden: informeer vóór je aankoop of er nog rolstoelplaatsen beschikbaar zijn. Dit kan door een e-mail te sturen naar [email protected].
- ⚠️ Let op! Annuleren is niet mogelijk, omdat de datum van het concert vaststaat.
Verplichte kosten
Veilingkosten
€ 6,95
Meer informatie
Stabat Mater | Pergolesi - Vivaldi - Boccherini
Het Stabat Mater van Pergolesi is een van de mooiste en meest indringende werken uit de religieuze klassieke muziek. Je hoort het aangrijpende verhaal van Maria, staand bij het kruis. Pergolesi componeerde dit meesterwerk voor twee solostemmen, strijkers en orgel en voltooide het vlak voor zijn dood in 1736, op slechts zesentwintigjarige leeftijd. Bijzonder zijn de duetten, waarin de stemmen van sopraan Olga Zinovieva en countertenor Clint van der Linde op unieke wijze samensmelten. Hun vertolking laat je een breed palet aan menselijke emoties ervaren en raakt je tot in de kern.
De indrukwekkende tekst van het Stabat Mater, een gedicht uit circa 1300 ter ere van de Heilige Maria, inspireerde ook andere componisten. Tijdens dit concert luister je daarom ook naar de Stabat Mater’s van de Italiaanse componisten Vivaldi en Boccherini.
Countertenor Clint van der Linde is een ware specialist in de uitvoering van het Stabat Mater van de Venetiaanse barokcomponist Antonio Vivaldi. Deze compositie uit 1712, geschreven voor countertenor, strijkorkest en orgel, voelt als een intieme kamercantate en geldt als een van de belangrijkste werken binnen de Italiaanse kerkmuziek van de 18e eeuw.
Ook hoor je het Stabat Mater van Luigi Boccherini, geschreven voor sopraan solo en strijkkwintet. Het transparante en intieme karakter, gecombineerd met prachtige zanglijnen, sluit perfect aan bij de heldere sopraanstem van Olga Zinovieva. Een verborgen barokjuweel dat je ongetwijfeld zal raken.
Masterclass in het AFAS-theater
Het AFAS Theater Leusden ligt aan de A28 bij Amersfoort en belooft je een unieke ervaring. Je rijdt direct de parkeergarage onder het theater in, waar je gratis kunt parkeren. Daarna kom je uit in de prachtige foyer met glazen koepel, waar je wordt ontvangen met een gratis drankje.
Het AFAS Theater Leusden beschikt over het unieke Vivace Acoustic System, waardoor je je waant in een van de mooiste concertzalen ter wereld. Op een groot scherm achter de uitvoerenden zie je de expressie van de musici van heel dichtbij tijdens de uitvoering.
Met een masterclass van 30 minuten, voorafgaand aan het concert, wordt de beleving nog intenser.
Musici
- The Bach Orchestra of the Netherlands
- Olga Zinovieva, sopraan | Clint van der Linde, countertenor
- Pieter Jan Leusink, dirigent
Kijk voor meer informatie op de website van Beleef Klassiek.
Extra vouchers bijkopen
Na het winnen van deze veiling kun je tijdens het betalen direct tot 3 extra vouchers bijkopen. Natuurlijk is het ook mogelijk om de veiling nog een keer te winnen.
Locatie
Veel gestelde vragen
- Heb je je tickets nog niet ontvangen? Of heb je vragen over zitplaatsen. Neem dan contact op met de klantenservice van Beleef Klassiek via [email protected]
Hoe werkt een veiling?
Bekijk tips en onze voorwaarden
-
Al meer dan 3 miljoen winnaars
-
Dagelijks 1000-en veilingen
-
Je bepaalt zelf de prijs
Onze veilingsvoorwaarden
Hoogste bieder?
Ben je de hoogste bieder? Dan ben je verplicht het geboden bedrag te betalen. Annuleren is niet mogelijk tenzij dit duidelijk staat aangegeven onder Voorwaarden & Bijzonderheden.
Notarieel toezicht
Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Zij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken. De notaris geeft geen antwoord op inhoudelijke vragen en klachten, hiervoor kan je terecht bij onze klantenservice.
Direct kopen zonder bieden
Geen zin om mee te bieden? Koop de veiling meteen, zonder te wachten. We bieden deze optie alleen aan voor een prijs die zowel voor jou als voor de aanbieder aantrekkelijk is. Zo weet je zeker dat je meteen goed zit!
Lachende Tweede
Ook als je nét niet de hoogste bieder bent, maak je soms tóch kans! Je kunt het product dan alsnog kopen voor hetzelfde bedrag als het winnende bod. Met alle voordelen die de winnaar ook krijgt. Wij zetten dit aanbod alleen in als de prijs aantrekkelijk is voor jou én de aanbieder. Zo profiteer je allebei. Let wel: een Lachende Tweede is nooit gegarandeerd – maar als je hem ziet, kun je direct toeslaan.
Algemene voorwaarden
Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden van VakantieVeilingen.nl van toepassing.