3 witte jasmijnplanten (25 - 40 cm)

De jasmijnplant is een aanwinst voor iedere tuin! Het is een makkelijke plant die van mei tot september bloeit. Hij geeft witte, stervormige en geurende bloemetjes en daarna zwarte besjes. Plaats hem tegen een schutting of bij een muur.

Wat wordt er geveild?
  • 3 witte jasmijnplanten
  • Hoogte bij levering: 25 - 40 cm (gemeten inclusief pot)
  • Potmaat: 9 cm
  • Buitenplanten

Productspecificaties
  • Jasminum Officinale klimplant
  • Heerlijk geurende bloemen
  • Winterhard tot - 12°C
  • Staat het liefst op een beschutte standplaats in de volle zon of lichte schaduw
  • ... Meer specificaties en informatie onder Meer over de jasmijnplant

Levertijd
Na het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 werkdagen bezorgd.
Meer over de jasmijnplant

Productspecificaties

  • Jasminum Officinale klimplant
  • Heerlijk geurende bloemen
  • Winterhard tot - 12°C
  • Staat het liefst op een beschutte standplaats in de volle zon of lichte schaduw
  • Verdraagt zeewind en luchtvervuiling
  • Makkelijke plant en heeft weinig last van ziektes
  • Trekt bijen en vlinders aan

Meer over de Jasminum Officinale
De Jasminum officinale is een krachtige klimplant of muurbeplanting. Soms heeft hij wel een steuntje in de rug nodig, zoals een touwtje of plantsteunen, om omhoog te klimmen. De plant bloeit van mei tot september en geeft heerlijk geurende bloemen. Deze bloemen vormen zich in trossen en zorgen voor een prachtige bloemenzee. In de zomer trekt deze plant vlinders en bijen aan.

Verplichte kosten
Administratiekosten
€ 5,50
Verzendkosten
€ 5,95
Product bestellen
Ben jij de winnaar van de veiling? Volg dan onderstaande stappen om jouw product te betalen en te bestellen.

  1. Ga naar Mijn veilingen
  2. Kies de optie ‘Betalen’ bij de door jou gewonnen productveiling
  3. Vul op de bestelpagina je adresgegevens in en bevestig je bestelling
  4. Volg de verdere stappen om de veiling te betalen
  5. Zodra je de veiling hebt betaald, wordt het product verzonden naar het door jou opgegeven adres
Voorwaarden & bijzonderheden
  • Bij levering zijn de planten ongeveer 25 - 40 cm groot (gemeten incl. pot)
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België
  • De plant kan niet bezorgd worden in de volgende postcodegebieden:
    1156, 1791 – 1797, 8881-8884, 8891-8897, 8899, 9161-9164, 9166
  • Op dit product zijn de wettelijke garantievoorwaarden van toepassing
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product
  • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient klantenservice hier door middel van een foto binnen 14 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd
  • Ernstig beschadigde producten hoeven niet geretourneerd te worden
€ 0 Nog geen biedingen
Notaris mr. S.V. Viveen houdt toezicht op al onze veilingen
Dit bedrag is exclusief € 5,50 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten. Als je wint, ben je verplicht te betalen.

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden

  • Registreer je gratis en log in
  • Plaats het hoogste bod en win
  • Betaal de veiling veilig online
  • Download je waardebon of reserveer
  • Al meer dan 3 miljoen winnaars
  • Dagelijks 1000-en veilingen
  • Je bepaalt zelf de prijs

Onze veilingvoorwaarden

Hoogste bieder?
Ben je de hoogste bieder? Dan ben je verplicht het geboden bedrag te betalen. Annuleren is niet mogelijk tenzij dit duidelijk staat aangegeven onder Voorwaarden & bijzonderheden.
Notarieel toezicht
Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Zij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken.De notaris geeft geen antwoord op inhoudelijke vragen en klachten, hiervoor kan je terecht bij onze klantenservice.
Algemene voorwaarden
Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden van VakantieVeilingen.nl van toepassing.
Meer inspiratie