1 van 5

Set van 2 rijkbloeiende Cytissus kamerbrem-boompjes

Haal de lente in huis met deze rijkbloeiende Cytissus kamerbrem-bomen. De plant bloeit in een vrolijke tint geel en krijgt prachtige vlinderbloemen. Wil je de tuin wat meer sfeer geven? Je kunt hem ook buiten plaatsen als kuipplant.

Wat wordt er geveild?
  • Set van 2 Cytissus kamerbrem-boompjes
  • Hoogte bij levering (inclusief pot): 65 - 75 cm
  • Potmaat: ø 17 cm
  • Binnen- en buitenplant

Productspecificaties
  • Bloeit in het voorjaar
  • Binnen- en buitenplant
  • ... Meer info onder Meer productspecificaties

Levertijd
Na het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 werkdagen bezorgd.
Corona: Informatie over levertijden

Ook bij ons is het erg druk vanwege het grote aantal bestellingen. Wij doen ons uiterste best om de beloofde levertijd te halen. Toch kan het gebeuren dat je pakket iets later geleverd wordt dan verwacht.

Postcode Loterij actie
Win deze veiling en speel gratis mee met het kofferspel van de Postcode Loterij. Lees meer
Meer productspecificaties
De kamerbrem is een rijk bloeiende plant met gele vlinderbloemen. De kamerplant brengt een lentegevoel met zich mee door zijn vrolijke tinten en heerlijke geur. Hij wordt doorgaans verkocht onder de naam Genista, maar ook wel als Cytisus.

Verzorging
De kamerbrem houdt van een lichte, koele en zonnige plaats. In de wintermaanden staat hij graag nog wat koeler, dus zet hem dan het liefst in een onverwarmde kamer waar het licht genoeg is. Ondanks zijn naam kan de kamerbrem ook buiten geplaatst worden. Hij is echter matig winterhard, dus hij kan het best als kuipplant behandeld worden en binnen in een onverwarmde kamer overwinteren.

De grond moet licht vochtig gehouden worden. De plant houdt er niet van om met zijn wortels in een laag water te staan, dus dat moet wel voorkomen worden. Kraanwater is prima voor deze plant, aangezien hij een liefhebber is van een kalkrijke bodem. In de wintermaanden is zijn waterbehoefte lager. De kamerbrem bloeit bovendien in het voorjaar. Verwijder uitgebloeide bloemen om de bloei te verlengen. Op een warme standplaats is de bloei beduidend korter en op een koelere plek is deze juist langer.
Verplichte kosten
Administratiekosten
€ 5,50
Verzendkosten
€ 5,95
Product bestellen
Ben jij de winnaar van de veiling? Volg dan onderstaande stappen om jouw product te betalen en te bestellen.

  1. Ga naar Mijn veilingen
  2. Kies de optie ‘Betalen’ bij de door jou gewonnen productveiling
  3. Vul op de bestelpagina je adresgegevens in en bevestig je bestelling
  4. Volg de verdere stappen om de veiling te betalen
  5. Zodra je de veiling hebt betaald, wordt het product verzonden naar het door jou opgegeven adres
Voorwaarden & bijzonderheden
  • Let op: bij levering is de plant ongeveer 65 - 75 cm groot
  • De kamerbrem is licht giftig en moet daarom uit de buurt worden geplaatst van kinderen en huisdieren
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België
  • De plant kan niet bezorgd worden in de volgende postcodegebieden:
    1156, 1791 – 1797, 8881-8884, 8891-8897, 8899, 9161-9164, 9166
  • Op dit product zijn de wettelijke garantievoorwaarden van toepassing
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product
  • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient klantenservice hier door middel van een foto binnen 14 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd
  • Ernstig beschadigde producten hoeven niet geretourneerd te worden
€ 10 Claudia Boelaars 23:31:11

Dit bedrag is exclusief € 5,50 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten. Als je wint, ben je verplicht te betalen.

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden

  • Registreer je gratis en log in
  • Plaats het hoogste bod en win
  • Betaal de veiling veilig online
  • Download je waardebon of reserveer
  • Al meer dan 3 miljoen winnaars
  • Dagelijks 1000-en veilingen
  • Je bepaalt zelf de prijs

Onze veilingvoorwaarden

Hoogste bieder?
Ben je de hoogste bieder? Dan ben je verplicht het geboden bedrag te betalen. Annuleren is niet mogelijk tenzij dit duidelijk staat aangegeven onder Voorwaarden & bijzonderheden.
Notarieel toezicht
Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Zij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken.De notaris geeft geen antwoord op inhoudelijke vragen en klachten, hiervoor kan je terecht bij onze klantenservice.
Algemene voorwaarden
Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden van VakantieVeilingen.nl van toepassing.
Meer inspiratie