Japanse Esdoorn - Acer Garnet (60 - 70 cm)

Een blikvanger in jouw tuin? Deze Japanse esdoorn valt zeker op door zijn rode bladeren. In de herfst verkleuren deze naar een mooi oranjerode kleur. Geef hem een plekje in de halfschaduw met veel ruimte en hij kan uitgroeien tot wel 250 cm

  • Japanse Esdoorn ''Acer Garnet''
  • Hoogte bij levering inclusief pot: (60 - 70 cm)
  • Potmaat: 19 cm

Productkenmerken• Winterhard
• Bladverliezend
• Groeit uit tot +/- 150 x 250 cm (h x b)
• Kleurt oranjerood in de herfst

LevertijdVoordat het product wordt thuisbezorgd, moet je eerst jouw adres invullen en de betaling voldoen. Hierna wordt het product binnen 5 werkdagen bezorgd.

Deze Japanse esdoorn (Acer palmatum Garnet) wordt een blikvanger in je tuin. Hij heeft prachtig rood blad, wat in de herfst verkleurd naar oranjerood. De kleine boom heeft, wanneer volgroeid, een dicht bladerendak. Volgroeid kan hij wel 150 cm hoog en 250 cm breed worden. Zet hem dus op een plekje waar hij de ruimte heeft.

De soort is winterhard, maar verliest wel zijn bladeren. Rond de maand maart krijgt hij weer nieuwe bladeren.

VerzorgingDe Japanse esdoorn houdt van een plekje in de halfschaduw. Zet je hem in de volle zon, dan kunnen de wortels uitdrogen en kan het blad verbranden of zelfs uitvallen.
€ 5,50
€ 5,95

  • Let op: bij levering is de plant ongeveer 60 - 70 cm groot
  • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient klantenservice hier door middel van een foto binnen 14 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd
  • Ernstig beschadigde producten hoeven niet geretourneerd te worden
€ 10 Sébastien Becker 03:08:18