Lampenpoetser-plant: Callistemon Laevis (90 - 110 cm)

Maak je tuin lenteklaar met deze prachtige Callistemon Laevis. De plant heeft een dieprode kleur en borstelvormige bladeren. Hij bloeit vanaf april tot ver in de herfst. Zo kun je extra lang genieten van deze mooie buitenplant.

Wat wordt er geveild?
  • Lampenpoetser-plant
  • Hoogte bij levering: 90 - 110 cm
  • Potmaat: 21 cm
  • Buitenplant

Productspecificaties
  • Groenblijvende plant
  • Met dieprode borstelbladeren
  • Staat graag in de zon
  • Houdt niet van vorst
  • ... Meer info onder Over de plant

Levertijd
Na het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 werkdagen bezorgd.
BankGiro Loterij actie
Win een veiling, speel mee met de BankGiro Loterij en maak kans op een geldprijs tot € 20.000,-. Meer info
Over de plant

De Callistemon Laevis is een groenblijvende Mediterrane plant met sterke en compacte bladeren. Deze bladeren kleuren dieprood bij het uitkomen en worden hierna grijs / groen. De plant bloeit van april tot ver in de herfst en heeft zeer karakteristieke borstelbloemen. Dankzij deze prachtige bloemen is de Callistemon een echte blikvanger in je tuin. De plant wordt ook wel lampenpoetser of flessenrager genoemd dankzij de vorm van de bloemen.

Verzoring van de plant
De Callistemon staat graag in de zon en kan goed tegen wind. De plant houdt niet van strenge vorst en kan tot max. -4ºC buiten blijven staan. Het best kan hij in de winter binnen worden gezet. De Callistemon kan daarom het best als kuipplant gehouden worden zodat deze in de winter vorstvrij overwintert.

Het is aan te raden om direct na de bloei te gaan snoeien. Dit doe je tot aan de eerst volgende knop aan elke tak. Zo wordt de groei van de takken gestimuleerd en zal de plant het jaar daarop weer volop bloeien.

Verplichte kosten
Administratiekosten
€ 5,50
Verzendkosten
€ 5,95
Product bestellen
Ben jij de winnaar van de veiling? Volg dan onderstaande stappen om jouw product te betalen en te bestellen.

  1. Ga naar Mijn veilingen
  2. Kies de optie ‘Betalen’ bij de door jou gewonnen productveiling
  3. Vul op de bestelpagina je adresgegevens in en bevestig je bestelling
  4. Volg de verdere stappen om de veiling te betalen
  5. Zodra je de veiling hebt betaald, wordt het product verzonden naar het door jou opgegeven adres
Voorwaarden & bijzonderheden
  • Let op: bij levering is de plant ongeveer 90 - 110 cm groot (gemeten incl. kwekerspot)
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België
  • De plant kan niet bezorgd worden in de volgende postcodegebieden:
    1156, 1791 – 1797, 8881-8884, 8891-8897, 8899, 9161-9164, 9166
  • Op dit product zijn de wettelijke garantievoorwaarden van toepassing
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product
  • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient klantenservice hier door middel van een foto binnen 14 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd
  • Ernstig beschadigde producten hoeven niet geretourneerd te worden
€ 25 Billie van Schaik 21:35:59
Notaris Mr. S.V. Viveen houdt toezicht op al onze veilingen
Dit bedrag is exclusief € 5,50 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten. Als je wint, ben je verplicht te betalen.

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden

  • Registreer je gratis en log in
  • Plaats het hoogste bod en win
  • Betaal de veiling veilig online
  • Download je waardebon of reserveer
  • Al meer dan 3 miljoen winnaars
  • Dagelijks 1000-en veilingen
  • Je bepaalt zelf de prijs

Onze veilingvoorwaarden

Hoogste bieder?
Ben je de hoogste bieder? Dan ben je verplicht het geboden bedrag te betalen. Annuleren is niet mogelijk tenzij dit duidelijk staat aangegeven onder Voorwaarden & bijzonderheden.
Notarieel toezicht
Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Zij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken.De notaris geeft geen antwoord op inhoudelijke vragen en klachten, hiervoor kan je terecht bij onze klantenservice.
Algemene voorwaarden
Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden van VakantieVeilingen.nl van toepassing.
Meer inspiratie