3 Parthenocissus klimplanten (25 - 40 cm)

Dit is een weelderige en houtige klimplant en behoort tot de wijnstokfamilie. Hij is super om kale muren en grote oppervlakken te camoufleren want hij groeit snel met z'n wortels omhoog. Heb je een kleine tuin? Snoei hem dan regelmatig.

  • 3 Parthenocissus klimplanten
  • Hoogte bij levering (inclusief pot): 25 tot 40 cm
  • Potmaat: 9 cm

  • Winterhard
  • Snelle groeier
  • Zeer gemakkelijk te verzorgen
  • Prachtige vuurrode bladeren in de herfst
  • ...Meer informatie onder 'Meer over de Parthenocissus klimplant'

Meer over de Parthenocissus klimplant
Meer productspecificaties
  • Winterhard
  • Snelle groeier
  • Zelfhechtende plant
  • Wordt max. 8 meter hoog
  • Bladverliezende plant
Eigenschappen van de Parthenocissus klimplantDeze plant wordt ook wel ‘Wilde Wingerd’ genoemd en is een zelfhechtende klimplant. Hij staat bekend om zijn prachtige en betoverende rode herfstkleuren. De rest van het jaar zijn de bladeren groen. Dankzij de sterke wortels groeit de plant snel en stevig tegen muren en hekken op. Het maakt niet uit of je de klimplant in de zon of in de schaduw zet. De Parthenocissus is zeer winterhard en kan zelfs zonder problemen temperaturen tot - 30 graden weerstaan.
€ 5,50
€ 5,95

  • Let op: bij levering zijn de klimplanten ongeveer 25 - 40 cm groot (gemeten inclusief pot)
  • De klimplanten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot
  • De planten wordt niet bezorgd in deze postcodegebieden:
  • Wordt er een klimplant beschadigd geleverd? Meld dit binnen 14 dagen met een foto bij de klantenservice. Bij schade wordt er een nieuwe plant opgestuurd
€ 1 Melany Nijenhuis 00:57:07