1 van 3

Japanse roos met rode bloemen (60 - 65 cm)

Deze prachtige plant krijgt mooie roosachtige bloemen en heeft donkergroen glanzend blad. Dit wordt een blikvanger in jouw tuin. De Japanse roos is winterhard en groenblijvend, zo geniet je er het hele jaar door van.

  • Camellia Japonica (Japanse roos)
  • Hoogte bij levering inclusief pot: 60 - 65 cm
  • Groeit uit tot +/- 175 cm in pot en 200-250 cm in volle grond

Productspecificaties• Groenblijvend
• Bloeit van februari t/m mei
• Winterhard tot - 15 graden Celsius
• ...Meer specificaties onder Meer info

LevertijdVoordat het product wordt thuisbezorgd, moet je eerst jouw adres invullen en de betaling voldoen. Hierna wordt het product binnen 5 werkdagen bezorgd.

Voordat het product wordt thuisbezorgd moet je eerst jouw adres invullen en de betaling voldoen.
Hierna wordt het product binnen 5 werkdagen bezorgd.

*Cadeau bij je veiling*

Win deze veiling en krijg 3 Schneider pennen cadeau t.w.v. € 9,87. Lees meer

• € 5,95 verzendkosten
• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

• Bij levering is je plant ongeveer 60 - 65 cm groot en kan uiteindelijk 200 - 250 groot worden in volle grond. In een pot wordt hij +/- 175 cm
• De plant is winterhard tot -15 graden Celsius

• Na betaling wordt het product binnen 5 werkdagen thuisbezorgd
• Verzending mogelijk binnen Nederland en België
• Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient VakantieVeilingen hier door middel van een foto binnen 14 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd
• Ernstig beschadigde producten hoeven niet geretourneerd te worden, er wordt dan een nieuw boompje toegestuurd

1 Indra Ramjiawan 09:09:31