Japanse roos met rode bloemen (60 - 65 cm)

Deze prachtige plant krijgt mooie roosachtige bloemen en heeft donkergroen glanzend blad. Dit wordt een blikvanger in jouw tuin. De Japanse roos is winterhard en groenblijvend, zo geniet je er het hele jaar door van.

Wat wordt er geveild?
  • Camellia Japonica (Japanse roos)
  • Hoogte bij levering inclusief pot: 60 - 65 cm
  • Potmaat: 19 cm
  • Buitenplant

Productspecificaties• Groenblijvend
• Groeit uit tot +/- 175 cm in pot en 200-250 cm in volle grond
• Bloeit van februari t/m mei
• Winterhard tot - 15 graden Celsius
• ...Meer specificaties onder Meer info

LevertijdVoordat het product wordt thuisbezorgd, moet je eerst jouw adres invullen en de betaling voldoen. Hierna wordt het product binnen 5 tot 10 werkdagen bezorgd.

 

Winactie OK app
Win een veiling, ontvang een gouden ticket en kom er achter of jij het winnende gouden ticket hebt. Lees meer
Meer info

Camellia Japonica is in Nederland beter bekend als Camellia of de Japanse Roos. Het is een prachtige groenblijvende plant met mooi donkergroen glanzend blad. De plant komt oorspronkelijk uit China, Japan en Vietnam waar hij hoog in de bergen groeit. Dat maakt hem sterk en goed winterhard, ideaal voor het Nederlandse klimaat. De camelia is wintergroen en de roosachtige bloemen bloeien van februari tot en met mei. Hij kan zowel in de volle grond geplant worden of als kuipplant gehouden worden.

De hoogte van de plant is bij levering 60 - 65 cm, gemeten inclusief de pot. De plant wordt geleverd met zo veel mogelijk dichte knoppen. 

Verplichte kosten
Administratiekosten
€ 5,50
Verzendkosten
€ 5,95
Product bestellen

Ben jij de winnaar van de veiling? Volg dan onderstaande stappen om jouw product te betalen en te bestellen.

1. Ga naar Mijn veilingen
2. Kies de optie ‘Betalen’ bij de door jou gewonnen productveiling
3. Vul op de bestelpagina je adresgegevens in en bevestig je bestelling
4. Volg de verdere stappen om de veiling te betalen
5. Zodra je de veiling hebt betaald, wordt het product verzonden naar het door jou opgegeven adres

Voorwaarden & bijzonderheden
  • Let op: bij levering is de plant ongeveer 60 - 65 cm groot
  • De plant wordt geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België
  • De plant kan niet bezorgd worden in de volgende postcodegebieden:
    1156, 1791 – 1797, 8881-8884, 8891-8897, 8899, 9161-9164, 9166
  • Op dit product zijn de wettelijke garantievoorwaarden van toepassing
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product
  • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient klantenservice hier door middel van een foto binnen 14 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd
  • Ernstig beschadigde producten hoeven niet geretourneerd te worden
€ 0 Nog geen biedingen
Notaris mr. S.V. Viveen houdt toezicht op al onze veilingen
Dit bedrag is exclusief € 5,50 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten. Als je wint, ben je verplicht te betalen.

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden

  • Registreer je gratis en log in
  • Plaats het hoogste bod en win
  • Betaal de veiling veilig online
  • Download je waardebon of reserveer
  • Al meer dan 3 miljoen winnaars
  • Dagelijks 1000-en veilingen
  • Je bepaalt zelf de prijs

Onze veilingvoorwaarden

Hoogste bieder?
Ben je de hoogste bieder? Dan ben je verplicht het geboden bedrag te betalen. Annuleren is niet mogelijk tenzij dit duidelijk staat aangegeven onder Voorwaarden & bijzonderheden.
Notarieel toezicht
Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Zij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken.De notaris geeft geen antwoord op inhoudelijke vragen en klachten, hiervoor kan je terecht bij onze klantenservice.
Algemene voorwaarden
Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden van VakantieVeilingen.nl van toepassing.
Meer inspiratie