Japanse Esdoorn 'Festival' (60 - 80 cm)

Festival is een Japanse esdoorn met verschillende soorten bladeren die echt een kleurenfestival vormt. De boom heeft gele, groene, rode en bonte bladeren. Uniek op het terras of balkon in bijvoorbeeld een grote sierpot.

  • Japanse esdoorn 'Festival'
  • Hoogte bij levering: 60 - 80 cm
  • Potmaat: 19 cm

  • Groeit uit tot ongeveer 250 - 300 cm hoog
  • Winterhard tot max. -20° C
  • Verschillende soorten bladeren
  • ... Meer productspecificaties onder meer info

Na het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 tot 10 werkdagen bezorgd.
BankGiro Loterij actie
Win een veiling, speel mee met de BankGiro Loterij en maak kans op een geldprijs tot € 20.000,-. Meer info

Festival is een Japanse esdoorn met verschillende soorten bladeren die echt een kleurenfestival vormt. In het voorjaar en de zomer heeft de boom gele, groene, rode en bonte bladeren. In de herfst kleuren deze prachtige bomen oranje en rood in vele tinten. Uniek op het terras of balkon in bijvoorbeeld een grote sierpot. Deze bomen kunnen ook in de volle grond worden geplant.

VerzorgingJapanse esdoorns kunnen het beste vanaf maart tot begin oktober geplant worden. In deze periode is de grond warm en kunnen de planten goed wortel schieten. In een plantenbak vereist deze plant geen speciale potgrond. Japanse esdoorns zijn sterke planten maar op een winderige plek kan het blad beschadigd raken. Zet hem daarom op een beschutte plaats. De plant heeft het liefst een plek in halfschaduw, met niet teveel direct zonlicht. Door teveel direct zonlicht kunnen de wortels uitdrogen wat tot bladverlies kan leiden en kan het blad verbranden.

Een Japanse esdoorn is niet wintergroen, dat wil zeggen dat hij ’s winters zijn blad verliest. De plant is echter wel zeer winterhard en zal vanaf maart weer uitlopen met prachtig nieuw blad.

€ 5,50
€ 5,95

2. Kies de Optie 'Betalen' bij de deur jou gewonnen productveiling
3. Vul op de bestelpagina je adresgegevens in en bevestig je Bestelling
4. Volg de verdere Stappen OM de veiling te betalen
5. Zodra je de veiling hebt betaald, is het product verzonden naar uw adres

  • Let op: bij levering is de plant ongeveer 60 - 80 cm groot
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen
  • Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product
€ 6 M. Schuiling 20:11:40
Notaris Mr. S.V. Viveen houdt toezicht op al onze veilingen