Hebe mix met 6 verschillende planten (15 cm)

Deze groenblijvende, bloeiende planten zijn perfect voor de border. Omdat de 6 planten elk rond een andere tijd bloeien, geniet je het hele jaar van kleur in je tuin. Daarnaast trekken ze ook nog vlinders en bijen aan.

Wat wordt er geveild?
  • Hebe mix (6 verschillende planten)
  • Hoogte bij levering inclusief pot: 15 cm
  • Potmaat: 10,5 cm
  • Buitenplant 

Productspecificaties
• Groenblijvend
• Winterhard
• Bijnaam: struikveronica
• ...Meer specificaties onder Meer info

LevertijdVoordat het product wordt thuisbezorgd, moet je eerst jouw adres invullen en de betaling voldoen. Hierna wordt het product binnen 5 tot 10 werkdagen bezorgd.

Meer info

Creeër Engelse sferen in je tuin of op het balkon met deze sierheesters. Hebe’s worden ook wel struikveronica genoemd en zijn groenblijvende, bloeiende planten die perfect zijn voor een border. De plant is groenblijvend, winterhard én krijgt prachtige kleuren bloemen in verschillende kleuren zoals wit, roze en paars. Daarnaast trekken de hebe’s vlinders en bijen aan. De 6 planten die je ontvangt, bloeien in verschillende periodes. Hierdoor geniet je het hele jaar door van bloemen.

VerzorgingEen Hebe is een ideale plant waar je weinig omkijken naar hebt. De planten kunnen uitgroeien tot grote volle struiken van 60 cm bij 60 cm.

Verplichte kosten
Administratiekosten
€ 5,50
Verzendkosten
€ 5,95
Product bestellen

Ben jij de winnaar van de veiling? Volg dan onderstaande stappen om jouw product te betalen en te bestellen.

1. Ga naar Mijn veilingen
2. Kies de optie ‘Betalen’ bij de door jou gewonnen productveiling
3. Vul op de bestelpagina je adresgegevens in en bevestig je bestelling
4. Volg de verdere stappen om de veiling te betalen
5. Zodra je de veiling hebt betaald, wordt het product verzonden naar het door jou opgegeven adres

Voorwaarden & bijzonderheden
  • Bij levering is de plant ongeveer 15 cm groot en kan uiteindelijk een struik van 60 x 60 cm worden
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België
  • De plant kan niet bezorgd worden in de volgende postcodegebieden:
    1156, 1791 – 1797, 8881-8884, 8891-8897, 8899, 9161-9164, 9166
  • Op dit product zijn de wettelijke garantievoorwaarden van toepassing
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product
  • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient klantenservice hier door middel van een foto binnen 14 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd
  • Ernstig beschadigde producten hoeven niet geretourneerd te worden
€ 6 Thea Hoekstra 10:47:25
Notaris mr. S.V. Viveen houdt toezicht op al onze veilingen
Dit bedrag is exclusief € 5,50 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten. Als je wint, ben je verplicht te betalen.

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden

  • Registreer je gratis en log in
  • Plaats het hoogste bod en win
  • Betaal de veiling veilig online
  • Download je waardebon of reserveer
  • Al meer dan 3 miljoen winnaars
  • Dagelijks 1000-en veilingen
  • Je bepaalt zelf de prijs

Onze veilingvoorwaarden

Hoogste bieder?
Ben je de hoogste bieder? Dan ben je verplicht het geboden bedrag te betalen. Annuleren is niet mogelijk tenzij dit duidelijk staat aangegeven onder Voorwaarden & bijzonderheden.
Notarieel toezicht
Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Zij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken.De notaris geeft geen antwoord op inhoudelijke vragen en klachten, hiervoor kan je terecht bij onze klantenservice.
Algemene voorwaarden
Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden van VakantieVeilingen.nl van toepassing.
Meer inspiratie