Calathea Orbifolia kamerplant (55 - 60 cm incl. pot)

Een mooie plant met een hele bijzondere eigenschap: 's avonds sluit hij zijn bladeren. Schrik dus niet als je in de ochtend wat hoort ritselen want dan vouwt hij ze weer uit! Ook pronkt hij met de prachtige witte patronen op zijn bladeren.

Wat wordt er geveild?
  • Calathea Orbifolia kamerplant
  • Hoogte bij levering: 55 - 60 cm
  • Potmaat: 19 cm
  • Binnenplant

Productspecificaties
  • Luchtzuiverende en gezellige plant
  • Houdt er niet van om verplaatst te worden
  • Houdt niet van tocht of van temperaturen minder dan 16 °C
  • Heeft regelmatig water nodig (2 x per week een beetje) zodat zijn aarde vochtig blijft
  • De plant is niet giftig, dus vormt geen risico voor huisdieren of kleine kinderen

Levertijd
Na het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 tot 10 werkdagen bezorgd.
Meer over de Calathea Orbifolia
De Calathea Orbifolia, ook wel bekend als de Pauwenplant, komt oorspronkelijk uit het regenwoud van Zuid-Amerika. Deze prachtige plant is op dit moment 1 van de meest populaire kamerplanten en een blikvanger in elk interieur! Opvallend aan deze plant is de mooie tekening op het blad. De Calathea Orbifolia kan maximaal 1 meter hoog worden en heeft een sterke luchtzuiverende eigenschap. De grote bladeren van de Orbifolia zetten met gemak CO2 om in verse zuurstof.

Verzorging van de Calathea OrbifoliaOmdat de Calathea Orbifolia oorspronkelijk uit het regenwoud komt, is de plant dol op een flinke slok water. Gaan de bladeren slap hangen? Geef 'm snel wat water! Zorg ervoor dat de aarde om de kamerplant altijd vochtig is, zodat de plant niet uitdroogt. In de natuur groeien deze planten in de schaduw van grotere bomen en planten. Dit is de reden dat de Calathea graag op een schaduwachtige plek staat. Plaats hem nooit in direct zonlicht of dicht bij een raam.
Verplichte kosten
Administratiekosten
€ 5,50
Verzendkosten
€ 5,95
Product bestellen
Ben jij de winnaar van de veiling? Volg dan onderstaande stappen om jouw product te betalen en te bestellen.

  1. Ga naar Mijn veilingen
  2. Kies de optie ‘Betalen’ bij de door jou gewonnen productveiling
  3. Vul op de bestelpagina je adresgegevens in en bevestig je bestelling
  4. Volg de verdere stappen om de veiling te betalen
  5. Zodra je de veiling hebt betaald, wordt het product verzonden naar het door jou opgegeven adres
Voorwaarden & bijzonderheden
  • Let op: bij levering is de plant ongeveer 50 - 60 cm groot (incl. pot)
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending is alleen mogelijk in Nederland en België
  • De plant wordt niet bezorgd in deze postcodegebieden:
    1156, 1791 - 1797, 8881 - 8884, 8891 - 8897, 8899, 9161 – 9164 en 9166
  • Je hebt recht op een goed en compleet product
  • Planten zijn bederfelijke goederen. Hierop is volgens de wet geen herroepingsrecht van toepassing. Daarom wordt een klacht alleen in behandeling genomen als de plant beschadigd wordt geleverd
  • Wordt de plant beschadigd geleverd? Meld dit binnen 14 dagen met een foto bij de klantenservice. Bij schade wordt er een nieuwe plant opgestuurd
  • Je hoeft ernstig beschadigde planten niet te retourneren. Er wordt dan een nieuwe plant opgestuurd
Veiling gesloten
Oh nee… Je kunt deze veiling nu niet winnen

Niet langer wachten?

Bekijk onze andere Producten

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden

  • Registreer je gratis en log in
  • Plaats het hoogste bod en win
  • Betaal de veiling veilig online
  • Download je waardebon of reserveer
  • Al meer dan 3 miljoen winnaars
  • Dagelijks 1000-en veilingen
  • Je bepaalt zelf de prijs

Onze veilingvoorwaarden

Hoogste bieder?
Ben je de hoogste bieder? Dan ben je verplicht het geboden bedrag te betalen. Annuleren is niet mogelijk tenzij dit duidelijk staat aangegeven onder Voorwaarden & bijzonderheden.
Notarieel toezicht
Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Zij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken.De notaris geeft geen antwoord op inhoudelijke vragen en klachten, hiervoor kan je terecht bij onze klantenservice.
Algemene voorwaarden
Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden van VakantieVeilingen.nl van toepassing.