'Acacia Dealbata' mimosa-struik (40 - 50 cm)

De kleurrijke bloemen en de heerlijke zoete geur maken deze mimosa-struik een opwarmer voor het aankomende voorjaar. Als je hem nu koopt, geniet je deze de winter van prachtig gele bloemen. Een vrolijk gezicht in je tuin!

Wat wordt er geveild?
  • 'Acacia Dealbata' mimosa-struik
  • Hoogte bij levering: 40 - 50 cm (gemeten inclusief pot)
  • Potmaat: 15 cm
  • Buitenplant

Productkenmerken
  • Latijnse naam: Acacia dealbata mimosa
  • Groeit uit tot max. 2 meter
  • Bloeit in de winter
  • Niet volledig winterhard
  • ... Meer info onder Meer productkenmerken

LevertijdNa het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 werkdagen bezorgd.
Meer productkenmerken

De mimosa (Latijnse naam: Acacia dealbata mimosa) is een prachtige winterbloeier die doorbloeit tot aan het voorjaar. Van januari t/m april bloeit de plant rijkelijk en verschijnen de trossen vol gele, pluisachtige bloemen die ook nog eens heerlijk geuren.

Het blad is fijn geveerd en donkergroen van kleur, waardoor hij sterk lijkt op het blad van de Albizia. Het groene, donzige blad blijft het hele jaar mooi. De Acacia dealbata is niet volledig winterhard. Bij langdurige lichte vorst in de winter kan de plant schade oplopen en daarom is het advies om de mimosa als kuipplant te houden. Zo kun je hem in de winter vorstvrij laten overwinteren.

Deze snelgroeiende boom komt oorspronkelijk uit Australië en heeft blauwgroen tot grijs schors op de stam. Deze exotische plant heeft een dubbel geveerd blad en heeft wat weg van varens. De vrolijke bloemen en de heerlijk zoete geur van de Acacia maken hem een opwarmer voor het aankomende voorjaar. Nu kopen is van de winter genieten van prachtige bloemen. De plant kan onder gunstige omstandigheden in Nederland uitgroeien tot een hoogte van maximaal 200 cm.

Verplichte kosten
Administratiekosten
€ 5,50
Verzendkosten
€ 5,95
Product bestellen
Ben jij de winnaar van de veiling? Volg dan onderstaande stappen om jouw product te betalen en te bestellen.

  1. Ga naar Mijn veilingen
  2.  Kies de optie ‘Betalen’ bij de door jou gewonnen productveiling
  3. Vul op de bestelpagina je adresgegevens in en bevestig je bestelling
  4. Volg de verdere stappen om de veiling te betalen
  5. Zodra je de veiling hebt betaald, wordt het product verzonden naar het door jou opgegeven adres
Voorwaarden & bijzonderheden
  • Let op: bij levering is de plant ongeveer 40 - 50 cm groot
  • De plant wordt geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België
  • De plant kan niet bezorgd worden in de volgende postcodegebieden:
    1156, 1791 – 1797, 8881-8884, 8891-8897, 8899, 9161-9164, 9166
  • Je hebt recht op een goed en compleet product
  • Planten zijn bederfelijke goederen. Hierop is volgens de wet geen herroepingsrecht van toepassing. Daarom wordt een klacht alleen in behandeling genomen als de plant beschadigd wordt geleverd
  • Wordt de plant beschadigd geleverd? Meld dit binnen 14 dagen met een foto bij de klantenservice. Bij schade wordt er een nieuwe plant opgestuurd
  • Je hoeft ernstig beschadigde planten niet te retourneren. Er wordt dan een nieuwe plant opgestuurd
Veiling gesloten
Oh nee… Je kunt deze veiling nu niet winnen

Niet langer wachten?

Bekijk onze andere Producten

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden

  • Registreer je gratis en log in
  • Plaats het hoogste bod en win
  • Betaal de veiling veilig online
  • Download je waardebon of reserveer
  • Al meer dan 3 miljoen winnaars
  • Dagelijks 1000-en veilingen
  • Je bepaalt zelf de prijs

Onze veilingvoorwaarden

Hoogste bieder?
Ben je de hoogste bieder? Dan ben je verplicht het geboden bedrag te betalen. Annuleren is niet mogelijk tenzij dit duidelijk staat aangegeven onder Voorwaarden & bijzonderheden.
Notarieel toezicht
Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Zij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken.De notaris geeft geen antwoord op inhoudelijke vragen en klachten, hiervoor kan je terecht bij onze klantenservice.
Algemene voorwaarden
Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden van VakantieVeilingen.nl van toepassing.