1 van 3

Mooiste foto van jouw kind op canvas (60 x 40 cm)

Foto's van jouw kind's eerste schooldag, een verjaardagspartijtje of misschien wel van de glijbaan op de camping in Frankrijk. Leg deze leuke herinneringen vast op een prachtig canvasdoek en houd je herinneringen levend.

  • Kind / baby op canvasdoek van Fotocadeau.nl
  • Afmeting: 60 x 40 cm
  • UV-bestendig doek

Je kunt het product bestellen t/m 3 maanden na het winnen van de veiling. Dit doe je via de website van Fotocadeau.nl. Om te kunnen bestellen, dien je eerst de veiling te betalen.

Na bestelling wordt het product binnen 2 werkdagen verzonden.

*Cadeau bij je veiling*

Win deze veiling en krijg 3 Schneider pennen cadeau t.w.v. € 9,87. Lees meer

• € 6,95 verzendkosten (te voldoen bij de aanbieder)
• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

• Je mag kiezen voor een groter formaat; de waarde van dit product (€ 43,95) wordt met het totaalbedrag verrekend
• De wanddecoratie wordt geleverd zonder ophangsysteem (zie extra opties bij bestelling)
• Verzending mogelijk binnen Nederland en België
• Per bestelling kan er 1 waardebonnummer worden ingeleverd
• Op je waardebon staat een unieke code, waarmee een bestelling gemaakt kan worden op Fotocadeau.nl. Na het downloaden van je waardebon, vervalt het herroepingsrecht.
• Niet tevreden over je fotoproduct? Alleen klachten over gebreken of beschadigingen die tijdens het productieproces zijn ontstaan worden in behandeling genomen. Dus niet als je bijvoorbeeld zelf onscherpe foto's of foto's met een te lage resolutie hebt aangeleverd of wanneer je een product bij nader inzien niet mooi vindt