€ 5000,- voor 3FM Serious Request dankzij Justin Bieber veiling

Op woensdag 21 december heeft een Justin Bieber look-a-like samen met de winnaar van de veiling deze cheque overhandigd bij het Glazen Huis in Breda. De winnaar van de veiling had met € 3030,- het hoogste bod. VakantieVeilingen droeg nog een extra steentje bij door het bedrag te verhogen naar € 5000,-. Een prachtig bedrag voor het goede doel: de onnodige sterfte aan longontsteking bij kinderen. Speel snel de bovenstaande video af en ontdek hoe deze dag verliep!

Justin Bieber’s NYE Party in Miami Beach

Ongelooflijk maar waar: we veilden tickets voor hét Oud & Nieuw feest van Justin Bieber! De gelukkige winnaar slaapt 3 nachten in 5 sterren Fontainebleau Hotel, krijgt VIP-tickets voor de geweldige NYE Party én hij mag naar de after party.

Bekijk alle veilingen