Van een meet & greet met de Johnny de Mol tot het beklimmen van een achtbaan in Walibi Holland. Op 7 maart heb je de mogelijkheid om mee te bieden op deze en nog meer unieke items en arrangementen op VakantieVeilingen.nl. De volledige veilingopbrengst gaat naar Giro555. VakantieVeilingen, onderdeel van Talpa Network, ondersteunt hiermee Samen in Actie voor Oekraïne, een initiatief van vele landelijke en regionale media om zo veel mogelijk geld in te zamelen voor de oorlogsslachtoffers in Oekraïne. Ook de radiozenders Radio 538, Radio 10 en Radio Veronica en tv-zender SBS6 werken hieraan mee.

Veilingen
Altijd al eigenaar willen zijn van een gesigneerd pak van StukTV’s Jachtseizoen, een tv-uitzending van VI Vandaag bijwonen mèt meet & greet met Johan Derksen en Wilfred Genee of een gamedrive maken door Safaripark de Beekse Bergen? Dit is je kans. VakantieVeilingen heeft in samenwerking met het netwerk, bekende Nederlanders én hun partners diverse unieke veilingen op touw weten te zetten voor het goede doel. Iedereen die wil, kan op de veilingsite meebieden.

Actie
Caroline Ammerlaan, CEO Talpa eCommerce waar VakantieVeilingen onderdeel van is: ‘De berichtgeving over de oorlog in Oekraïne raakt ons zeer. Bij Talpa eCommerce hebben we collega’s uit Oekraïne en omliggende landen. Uit sympathie voor alle slachtoffers dragen wij ook graag ons steentje bij aan Samen in Actie voor Oekraïne.’
De items worden maandag 7 maart geveild op VakantieVeilingen. Door deze actie onder de aandacht te brengen via een speciale nieuwsbrief, social media en via de kanalen van Talpa Network hoopt VakantieVeilingen op een prachtige opbrengst die volledig ten bate komt van Giro 555.

Samen in Actie voor Oekraïne
Met Samen in Actie voor Oekraïne bundelen vele Nederlandse media op 7 maart de krachten. Zo zamelen presentatorenduo’s van verschillende publieke en commerciële radiostations maandag tussen 6:00 uur ’s ochtends en 21:00 uur ’s avonds zoveel mogelijk geld in tijdens de uitzending van Radio 555. Maandagavond zenden SBS6, RTL4 en NPO1 van 20:30 tot 23:00 uur een gezamenlijk televisieprogramma uit dat gepresenteerd wordt door Chantal Janzen en Rob Kemps. Ook online werken media en influencers samen om geld in te zamelen voor Giro 555 ten bate van de humanitaire nood waarin honderdduizenden Oekraïners verkeren.

Bekijk alle veilingen