Een dagje naar Naturalis

Uitje met de kinderen op de planning? Breng eens een bezoek aan Naturalis! Bij dit leuke en leerzame museum staan natuur en geschiedenis centraal. Ervaar hoe onze planeet in elkaar zit en laat de kinderen meedoen aan de interactieve spelletjes. Het ideale dagje weg in Zuid-Holland! Wanneer we bij VakantieVeilingen tickets voor Naturalis aanbieden, dan kun je er ook nog eens met korting naartoe. Lees dus snel verder!

Bekijk alle musea

Wat is er te zien in Naturalis?

Leiden: een stad met een rijke historie en die tegelijkertijd bruist als geen ander. In deze stad ben je aan het juiste adres voor geschiedenis en cultuur. Het Naturalis Museum bestaat al zo’n 200 jaar en is daarmee 1 van de oudste (en leukste!) musea van Leiden. Hier dompel jij jezelf volledig onder in de wonderlijke wereld van de natuur. Geïnteresseerd in al de rijkdom en diversiteit die onze wereld ons te bieden heeft? Dan zit je bij Naturalis goed. Je ontdekt hier alles over leven op aarde, Nederland in de ijstijd en de oerkrachten van onze planeet. Het hoogtepunt van het museum is het fantastische dinosaurus-skelet van een T-rex. Durf jij oog-in-oog te staan met het grootste roofdier aller tijden?
T-rex in Naturalis MuseumIn de 9 tentoonstellingszalen ga je op een prachtige ontdekkingstocht. Hier zie topstukken uit eigen collectie, portretten van BN’ers en meer. Deze tentoonstellingen zijn voor een bepaalde tijd te bezichtigen. Bekijk de website van Naturalis voor actuele tentoonstellingen.

Welke activiteiten zijn er in het Naturalis?

Ook voor kinderen is Naturalis een leuk en leerzaam uitje. Op een interactieve en speelse manier leren zij alles over de natuur. Pak een routekaart bij de ingang en ga met het hele gezin op expeditie. Probeer alle opdrachten uit te voeren! Aan het einde van de dag weten jullie alles over vulkanen, diverse diersoorten en meer. Vergeet niet een bezoekje te brengen aan LiveScience: een onderzoeksinstituut waar je kennis maakt met al het werk van Naturalis. Bekijk hier bijvoorbeeld hoe dinobotten geprepareerd worden en stel al je brandende vragen. Een bezoekje aan het Naturalis Museum is een ervaring om niet snel te vergeten!
Naturalis: een gezellig dagje weg voor kinderen

Adres, openingstijden en tickets voor Naturalis

Het museum ligt in Leiden. Het exacte adres van Naturalis is Darwinweg 2 (2333 CR). Op alle dagen van de week is het museum geopend van 10.00 uur t/m 17.00 uur. Alleen op Koningsdag, het Leidens Ontzet en Eerste Kerstdag is het museum gesloten. Bekijk de website van Naturalis voor de actuele openingstijden.

Tickets voor Naturalis kosten € 16,- per persoon. Kinderen t/m 3 jaar mogen gratis naar binnen. Kom je met de auto? Bij Naturalis kun je parkeren voor € 7,50 per dag. Ook is het museum vanaf Leiden Centrum prima te bereiken met het openbaar vervoer. Sterker nog: vanaf station Leiden Centraal loop je er binnen 10 minuten heen.

Naturalis met korting bij VakantieVeilingen

Helaas veilen we op dit moment nog geen tickets voor Naturalis. Gelukkig hebben we genoeg andere musea in ons assortiment waardoor je nog steeds een gezellige dag beleeft. Wil je weten wanneer je wel met korting naar Naturalis kunt gaan? Schrijf je hieronder in op onze nieuwsbrief en we houden op de hoogte van ons aanbod. Wie weet scoor jij straks tickets voor Naturalis met korting!

      Bekijk alle musea