Op avontuur tussen de dieren in ZooParc Overloon (2 p.)

Stevensbeekseweg 19, 5825 Overloon

Als een echte ontdekkingsreiziger verken je in ZooParc Overloon de gebieden waar cheeta’s, tijgers, apen en nog veel meer bijzondere dieren leven. Een echt avontuur! Maar pas op, want de leeuwen liggen op de loer…

  • Toegangskaarten voor ZooParc Overloon
  • T.w.v. € 33,-

Kinderen t/m 2 jaar hebben gratis toegang.

Geldig t/m 31 december 2018.
In te wisselen op alle openingsdagen van het park.

Bekijk de actuele openingstijden op de website van ZooParc Overloon.

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Hoe maak je gebruik van de veiling?Betaal je gewonnen veiling binnen 5 dagen. Daarna kun je jouw e-tickets downloaden. Per persoon ontvang je 1 e-ticket, dit is je toegangsbewijs. Print deze beide en neem ze mee naar ZooParc Overloon. Je hoeft niet te reserveren van tevoren.

• Kinderen t/m 2 jaar hebben gratis toegang
• De t.w.v.-prijs, is de normale kassaprijs en is gebaseerd op 2 volwassenen
• Je dient je e-tickets geprint mee te nemen naar ZooParc Overloon

Waarde
€ 33
5 May van Boxtel 09:04:43