Dagje tussen de dieren in Safaripark Beekse Bergen (2 p.)

Ontdek de schoonheid van de savannes, bosgebieden en haar indrukwekkende bewoners; sta oog in oog met leeuwen, olifanten en giraffen en verwonder je over de veelzijdigheid van onze adembenemende natuur.

  • Toegangskaarten voor Safaripark Beekse Bergen in Hilvarenbeek, Brabant
  • T.w.v. €48,- (kassaprijs)

Geldig t/m 7 november 2017.

Kijk voor de actuele openingstijden op de website van Safaripark Beekse Bergen

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Hoe maak je gebruik van de veiling.Betaal binnen 5 dagen. Daarna kun je jouw e-tickets downloaden. Per persoon ontvang je 1 e-ticket, dit is je toegangsbewijs voor het park. Print beide e-tickets en neem deze mee naar Safaripark Beekse Bergen. De tickets worden gescand bij de ingang van het park. Zorg er dus voor dat ze niet beschadigd zijn.

• Bij bepaalde weersomstandigheden kunnen bepaalde dieren niet te zien en de bus- en autosafari gesloten zijn. Dit geldt met name bij winters weer
• Nadat je jouw gewonnen veiling betaald hebt, kun je jouw e-tickets direct downloaden en gebruiken als entreebewijs bij de kassa

10.000 veilingen per dag
Onze klantenservice staat voor je klaar