1 van 2

Bezoek de dieren van Safaripark Beekse Bergen

Beekse Bergen 1, 5081 NJ Hilvarenbeek

Wist je dat je ‘The Big Five’ ook in Nederland kunt spotten? In Beekse Bergen sta je zomaar oog in oog met een leeuw, neushoorn of 1 van de andere 1.450 dieren. Je kunt het park te voet, met de bus of je eigen auto verkennen.

  • Tickets voor Safaripark Beekse Bergen in Hilvarenbeek
  • T.w.v. € 48,-

Kinderen t/m 2 jaar hebben gratis toegang.

*Verdubbelaar*1x winnen = 2x prijs.
Alleen op donderdag 10 mei 2018.
Lees meer over de Verdubbelaar.

Geldig t/m 31 december 2018.
In te wisselen tijdens alle openingsdagen.

Kijk voor de actuele openingstijden op de website van Safaripark Beekse Bergen.

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Eventuele extra kosten• Parkeerkosten € 9,-

Hoe maak je gebruik van de veilingBetaal je gewonnen veiling binnen 5 dagen, daarna kun je jouw e-tickets downloaden. Je ontvangt 1 ticket per persoon. Neem beide geprint mee als toegangsbewijs naar Safaripark Beekse Bergen. Vooraf reserveren is niet nodig.

• Bij bepaalde weersomstandigheden kunnen bepaalde dieren niet te zien en de bus- en autosafari gesloten zijn. Dit geldt met name bij winters weer
• De t.w.v.-prijs, is de normale kassaprijs en is gebaseerd op 2 dagkaarten vanaf 3 jaar
• Je dient je e-tickets geprint mee te nemen naar Safaripark Beekse Bergen

10.000 veilingen per dag
Onze klantenservice staat voor je klaar